Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoRIS Kotes logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nad Centrum Administracyjno-Usługowym „Koga” zawisła wiecha

Centrum Administracyjno-Usługowe KOGA, fot. Dariusz Kula
Wiecha nad Centrum Administracyjno – Usługowym KOGA
W czwartek 26 lutego 2015 odbyło się uroczyste zakończenie prac konstrukcyjnych w gdańskim biurowcu.

Centrum Administracyjno-Usługowe „Koga jest położone w sąsiedztwie portu morskiego oraz Pomorskiego Centrum Logistycznego. Sześciokondygnacyjny biurowiec dostarczy na trójmiejski rynek łącznie 7 060 mkw. przeznaczonych do wynajmu. Budowa nieruchomości ruszyła w połowie 2014 roku. Generalnym wykonawcą jest Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

 

Biurowiec „KOGA” jest odpowiedzią na sukcesywnie rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe w bliskim sąsiedztwie portu. Tendencja ta dotyczy głównie firm z branży transportu morskiego, co wynika z dynamicznego rozwoju portu i skali inwestycji w tej części miasta. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja biurowca. Z jednej strony - gwarantuje bliskość nabrzeża portowego, z drugiej - (dzięki powstającemu tunelowi pod Martwą Wisłą i Trasie Sucharskiego) zapewnia szybki dostęp do dróg krajowych, autostrad i lotniska – mówi Prezes Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, Alan Aleksandrowicz.

 

Gdański budynek został zaprojektowany według kryteriów energooszczędności. W systemie ogrzewania i chłodzenia zastosowano pompy ciepła powietrze-powietrze z odzyskiem ciepła. Do podgrzewania ciepłej wody użytkowej wykorzystywane będzie ciepło odpadowe z procesu chłodzenia części biurowej.

 

W Centrum znajdą się lokale usługowe, kantyna, przedszkole, a także zlokalizowana na zewnątrz budynku przestrzeń rekreacyjna.  


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra