Porto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTorus logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoSpectra Development logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Echo Investment już od 19 lat na giełdzie

Opolska Business Park w Krakowie
Opolska Business Park w Krakowie
5 marca 1996 roku spółka zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dziś, po niespełna dwudziestu latach od debiutu, Echo Investment przeprowadziło ponad 100 projektów na terenie całej Polski. Łączna powierzchnia zrealizowanych przez spółkę projektów wynosi ponad 1 000 000 mkw.

 

W dniu debiutu giełdowego na zamknięciu sesji kapitalizacja firmy wyniosła 25 800 000 zł. Aktualna rynkowa wartość spółki wyceniana jest na 2 773 280 711 zł (wg kursu zamknięcia z dnia 3 marca 2015). Oznacza to, że przez 19 lat wzrost kapitalizacji spółki wyniósł 10 650 proc., a średnia roczna stopa zwrotu plasuje się na poziomie 28 proc.

 

Echo Investment SA jest jedną z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Obecnie spółka realizuje kilka dużych projektów biurowych na terenie kraju, m.in.: A4 Business Park w Katowicach, Opolska Business Park w Krakowie, Park Rozwoju na warszawskim Mokotowie czy Malta Office Park w Poznaniu. Inwestycje prowadzone są również za granicą – na Węgrzech, Ukrainie i w Ruminii. 

 


0.0
CHB 14 Big
mantra