WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Office logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBusiness House logoGłówka Pracuje logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoSpectra Development logoCity Space logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Olimp w Krakowie

Kapelanka 42
Kapelanka 42
W biurowcu Kapelanka 42 rozpoczęła działalność należąca do Grupy Gastromall restauracja Olimp.

W kompleksie biurowym przy ul. Kapelanka 42 w Krakowie zainaugurował działalność nowy lokal gastronomiczny Olimp. To już dziewiętnasta w Polsce restauracja własna należąca do Grupy Gastromall. Olimp jest najbardziej rozpoznawalną marką Grupy.

 

W chwili obecnej sieć Olimp to 33 lokale w systemie samoobsługowym, w stałej cenie za 100 g jedzenia. W pierwszych 3 miesiącach tego roku otwarto już trzy restauracje (Olimp Avia Software Park, Kraków, Olimp Gemini Park, Tarnów, Olimp Tarasy Zamkowe, Lublin). W tym tygodniu Grupa Gastromall podpisała nową umowę najmu. Na powierzchni 93 mkw. Centrum Handlowego Galena w Jaworznie powstanie kolejna restauracja, zaś w najbliższych tygodniach planowane są otwarcia w Toruniu (CH Plaza oraz Galeria Copernicus). Jeszcze w tym roku powstaną  lokale w Warszawie, Łodzi i Ostrołęce.

 

 

Grupa wdraża również projekt Zdrowo z Olimpem, mający na celu dotarcie do Klienta preferującego kuchnię opartą na warzywach, prostych przepisach, kaszach, zupach a także edukację Klientów w zakresie korzyści płynących ze stosowania prawidłowo zbilansowanej diety.

 

Kompleks biurowy Kapelanka 42 został oddany do użytku w drugim i trzecim kwartale br. i oferuje ponad 30 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, niemal w całości wynajętej, głównie firmom świadczącym usługi dla biznesu, w tym m.in. spółkom SAB Miller, Apriso (część Dassault Systèmes), Sygnity, Tesco, Skanska i restauracji Olimp. Jeden z budynków na początku listopada został sprzedany polskiemu funduszowi REINO Dywidenda FIZ, zarządzanemu przez REINO Partners. Kompleks jest certyfikowany w międzynarodowym systemie LEED na poziomie Gold. Projekt budynku opracowała śląska pracownia medusa group, a jego generalnym wykonawcą była firma Skanska SA.

 

Tagi: Kapelanka 42
Napisz pierwszy komentarz
mantra