Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoCity Space logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Półwiejska 2 wystartowała

Półwiejska 2 w Poznaniu
Półwiejska 2 oferuje 2796 mkw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie
W miniony piątek 22 maja inwestor GN Group dokonał otwarcia budynku Półwiejska 2. Obiekt handlowo-biurowy czeka na klientów i najemców.

Półwiejska 2 oferuje 2796 mkw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie. Oferta wynajmu skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą połączyć nowoczesny design, prestiżową lokalizację i niezwykły widok za oknem. Nie bez znaczenia pozostaje bliskość urzędów i instytucji. Najemcy obiektu będą mogli korzystać z 600 mkw. tarasów i dachów z widokiem na panoramę Poznania. Na nich będą mogły odbywać się eventy czy oryginalne spotkania biznesowe.

 

Inwestycja dewelopera GN Group łączy funkcje biurową i handlową. Lokale handlowo-usługowe zlokalizowane są na kondygnacjach -1, 0 i +1. Do każdego sklepu prowadzi wejście bezpośrednio z ulicy. Część lokali posiada wewnętrzną komunikację pionową. Na 2. i 3. piętrze znajduje się parking z wjazdem od ul. Krysiewicza. Powierzchnia biurowa klasy A usytuowana jest na kondygnacjach od 3. do 5., również z wejściami od ulicy Krysiewicza.

 

W całym budynku zastosowano liczne rozwiązania proekologiczne. Specjalna instalacja umożliwia gromadzenie wody deszczowej, która później wykorzystywana jest w systemach sanitarnych i do podlewania zieleni. Inteligentne sterowanie budynkiem umożliwia z kolei monitorowanie zużytej energii i jej oszczędzanie. W budynku znajdują się także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a dla osób dojeżdżających do biur na rowerze – przygotowano parking i prysznice. Te wszystkie cechy sprawiają, że nowy budynek kwalifikuje się do otrzymania zielonego certyfikatu.

 

Obiekt Półwiejska 2 zlokalizowany jest w Poznaniu u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, przy miejskim węźle komunikacyjnym placu Wiosny Ludów, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych i autobusowych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra