CHB14 logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOnyx Business Point logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Office logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Półwiejska 2 wystartowała

Półwiejska 2 w Poznaniu
Półwiejska 2 oferuje 2796 mkw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie
W miniony piątek 22 maja inwestor GN Group dokonał otwarcia budynku Półwiejska 2. Obiekt handlowo-biurowy czeka na klientów i najemców.

Półwiejska 2 oferuje 2796 mkw. powierzchni biurowych w wysokim standardzie. Oferta wynajmu skierowana jest przede wszystkim do firm, które chcą połączyć nowoczesny design, prestiżową lokalizację i niezwykły widok za oknem. Nie bez znaczenia pozostaje bliskość urzędów i instytucji. Najemcy obiektu będą mogli korzystać z 600 mkw. tarasów i dachów z widokiem na panoramę Poznania. Na nich będą mogły odbywać się eventy czy oryginalne spotkania biznesowe.

 

Inwestycja dewelopera GN Group łączy funkcje biurową i handlową. Lokale handlowo-usługowe zlokalizowane są na kondygnacjach -1, 0 i +1. Do każdego sklepu prowadzi wejście bezpośrednio z ulicy. Część lokali posiada wewnętrzną komunikację pionową. Na 2. i 3. piętrze znajduje się parking z wjazdem od ul. Krysiewicza. Powierzchnia biurowa klasy A usytuowana jest na kondygnacjach od 3. do 5., również z wejściami od ulicy Krysiewicza.

 

W całym budynku zastosowano liczne rozwiązania proekologiczne. Specjalna instalacja umożliwia gromadzenie wody deszczowej, która później wykorzystywana jest w systemach sanitarnych i do podlewania zieleni. Inteligentne sterowanie budynkiem umożliwia z kolei monitorowanie zużytej energii i jej oszczędzanie. W budynku znajdują się także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a dla osób dojeżdżających do biur na rowerze – przygotowano parking i prysznice. Te wszystkie cechy sprawiają, że nowy budynek kwalifikuje się do otrzymania zielonego certyfikatu.

 

Obiekt Półwiejska 2 zlokalizowany jest w Poznaniu u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, przy miejskim węźle komunikacyjnym placu Wiosny Ludów, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych i autobusowych.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra