Kinnarps 01.06-30.06

Satoria Group realizuje biurowiec na Woli

C12A
C12A
Przy ul. Erazma Ciołka w Warszawie powstaje biurowiec C12A należący do spółki Satoria Group. Za jego komercjalizację odpowiada Walter Herz.

Budynek C 12 A będzie sześciokondygnacyjnym biurowcem oferującym prawie 9000 mkw. powierzchni użytkowej klasy B+, opatrzonej 110 miejscami postojowymi dla samochodów i 20 stanowiskami dla rowerów w garażu podziemnym. Projekt inwestycji przygotowała pracownia PORTAL-PP ze Szczecina. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 roku. Projekt nowego budynku biurowego przy ul. Erazma Ciołka w Warszawie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy zdeterminowani, aby na mapie Warszawy pojawił się nowy atrakcyjny adres nieruchomości biurowej. Wierzymy, że ta inwestycja podniesie prestiż naszej firmy i wpłynie na rozwój i wizerunek całej okolicy – mówi Przemysław Jankowski, kierownik biura obsługi nieruchomości w Satoria Group SA.

 

Za opracowanie i wdrożenie strategii komercjalizacji i marketingu biurowca odpowiada agencja doradcza Walter Herz. Wybraliśmy firmę Walter Herz na wyłącznego agenta komercjalizacji. Wybór ten podyktowany był znakomitymi rekomendacjami, posiadanymi przez firmę. Decydujące było wieloletnie doświadczenie konsultantów Walter Herz w reprezentowaniu właścicieli budynków biurowych, zdobyte podczas współpracy z międzynarodowymi i lokalnymi firmami, a także doskonała znajomość rynku – dodaje Przemysław Jankowski.

 

C 12 A stanie w sąsiedztwie 8 innych biurowców spółki Satoria, usytuowanych wzdłuż ul. Erazma Ciołka, w których łącznie znajduje się ponad 20 000 m kw. powierzchni biurowej. Swoje siedziby ulokowały w nich m.in. Izba Celna, Prokuratura Rejonowa i Urząd Pracy. Położenie budynku nieopodal ul. Górczewskiej, stacji drugiej linii metra i Parku Moczydło zapewnia dostęp do różnych środków komunikacji miejskiej. Biurowiec C 12 A, usytuowany w dogodnym komunikacyjnie miejscu, położony jest jednocześnie w kameralnym, zielonym otoczeniu. Wyróżnia się futurystyczną, surową bryłą z subtelnymi akcentami kolorystycznymi. Oryginalna aranżacja architektoniczna w połączeniu z dobrze rozplanowaną powierzchnią biurową zapewnia inwestycji duże zainteresowanie potencjalnych najemców już na wczesnym etapie realizacji projektu – komentuje Mateusz Strzelecki z firmy Walter Herz.

 

Grupa Kapitałowa Satoria dotąd byłą znana przede wszystkim z prowadzenia działalności na rynku hotelowym. Obecnie spółka prowadzi 7 własnych hoteli w Warszawie i Krakowie, współpracuje z 37 hotelami partnerskimi i zarządza dwoma centrami konferencyjnymi, dwoma hostelami oraz sanatorium w Augustowie. Teraz Grupa dywersyfikuje portfel swoich inwestycji i rozwija portfolio projektów biurowych. W fazie planowania są już kolejne projekty.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz