Interbiuro - duży

Nowe miejsca pracy w Rzeszowie

Rzeszów, fot. Silar (źródło: Wikipedia)
Rzeszów, fot. Silar (źródło: Wikipedia)
Firma Deloitte otworzy w stolicy Podkarpacia Centrum Usług Wspólnych dla Europy Środkowej.

Międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu finansów zdecydowała się na otworzenie Centrum Usług Wspólnych dla Europy Środkowej, które zlokalizowane będzie w Rzeszowie. Centrum będzie specjalizowało się w dostarczaniu usług w zakresie księgowości, obsługi IT, administracją oraz zarządzaniem ryzykiem, dedykowanych oddziałom Deloitte z 18 państw. Planowana jednostka początkowo zatrudni kilkadziesiąt osób. Jeśli postawione cele zostaną osiągnięte to firma rozważy dalszą eksansje działalności Centrum. Zatrudnenie w jednostce znajdą głównie absolwenci szkół wyższych z wykształceniem ekonomicznym, technicznym, a także humanistycznym, znający języki zachdnio- i wschodnioeuropejskie.     

Deloitte w Europie Środkowej rozwija się bardzo dynamicznie. Intensywny wzrost firmy wymaga coraz bardziej zaawansowanych technologicznie i niezwykle efektywnych procesów wewnętrznych, najlepiej jeśli są one ujednolicone i centralnie zarządzane. Centrum w Rzeszowie pomoże nam bardziej efektywnie zarządzać procesami wewnętrznymi w szybko rosnącej organizacji, aby świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości.- mówi Alastair Teare, Partner, CEO Deloitte w Europie Środkowej.

Czynnikiem decydującymi o położeniu Centrum w stolicy Podkarpacia jest potencjał drzemiący w tamtejszym kapitale ludzkim, jaki i samo miasto, cechujące się dynamicznym rozwojem. Dogodna lokalizacja Rzeszowa, obecność odpowiedniej infrastruktury komunikacyjnej związanej m.in. z dostępem do międzynarodowego lotniska czy przychylność władz - to tylko niektóre powody, które przesądziły o wyborze tego miasta.   

Centrum Usług Wspólnych Deloitte dla Europy Środkowej (Deloitte Shared Services Centre for CE in Rzeszów) zapewni dużej grupie młodych, zdolnych ludzi nie tylko stabilne i nowoczesne miejsce pracy, ale również rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie. Będą oni mieli kontakt z najwyższymi międzynarodowymi standardami pracy, współpracując z ekspertami z wielu krajów. – komentuje Krzysztof Kwiecień, Dyrektor HR w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte.

Długookresowe plany dotyczące rozwoju Centrum odnoszą się do usług świadczonych na rzecz sieci Deloitte oraz klientów firmy w Europie i na świecie.

Deloitte jest obecny w Polsce południowo-wschodniej od lat, wspierając rozwój lokalnych firm również w Rzeszowie, biuro w Rzeszowie otworzyliśmy w sierpniu 2011 roku. Jestem przekonany, że ta nowa inwestycja wzmocni naszą obecność w Rzeszowie i całym Podkarpaciu. Przyniesie ona też wiele korzyści dla dynamicznego lokalnego biznesu, który szuka inspiracji, doświadczeń i międzynarodowych kontaktów. – mówi Marek Turczyński, Partner w Deloitte odpowiedzialny za biura w Polsce południowo-wschodniej.


0.0
Tagi: Deloitte
Napisz pierwszy komentarz