Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoCHB14 logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFYI Commercial Consulting logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Erbud wybuduje we Wrocławu

Nowy budynek biurowo-usługowy powstanie we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 38-40
Firma Erbud SA podpisała kontrakt na budowę obiektu biurowo-usługowego we Wrocławiu. Szacowana wartość umowy to ok. 25 mln zł.

Na 25,4 mln zł netto oszacowano wartość kontraktu, jaki podpisała spółka Erbud SA z inwestorem OMEX Sławomir Stepnowski. W jego ramach firma wybuduje we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 38-40 obiekt o przeznaczeniu biurowo-usługowym w stanie „pod klucz”. Umowa ma zostać zrealizowana do stycznia 2017 roku. Orientacyjna wartość kontraktu ostatecznie zostanie rozliczona na podstawie rzeczywistych obmiarów i cen jednostkowych. 

 

Obecnie przy ul. Braniborskiej 38-40 znajduje się dwupiętrowy biurowiec. Po jego wyburzeniu inwestor rozpocznie budowę sześciokondygnacyjbego obiektu o łącznej powierzchni 7100 mkw. Autorem koncepcji architektonicznej jest firma TETERA Projektowanie Przemysłowe

 

Obiekty biurowo-usługowe mają znaczący udział w portfelu Erbud SA – ponad 22%. Obecnie Spółka realizuje takie inwestycje, jak budowa obiektu biurowo-usługowego Royal Wilanów, Eurocentrum – II etap czy budynek biurowy przy ulicy Czerskiej w Warszawie. Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra