Nowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Erbud wybuduje we Wrocławu

Nowy budynek biurowo-usługowy powstanie we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 38-40
Firma Erbud SA podpisała kontrakt na budowę obiektu biurowo-usługowego we Wrocławiu. Szacowana wartość umowy to ok. 25 mln zł.

Na 25,4 mln zł netto oszacowano wartość kontraktu, jaki podpisała spółka Erbud SA z inwestorem OMEX Sławomir Stepnowski. W jego ramach firma wybuduje we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 38-40 obiekt o przeznaczeniu biurowo-usługowym w stanie „pod klucz”. Umowa ma zostać zrealizowana do stycznia 2017 roku. Orientacyjna wartość kontraktu ostatecznie zostanie rozliczona na podstawie rzeczywistych obmiarów i cen jednostkowych. 

 

Obecnie przy ul. Braniborskiej 38-40 znajduje się dwupiętrowy biurowiec. Po jego wyburzeniu inwestor rozpocznie budowę sześciokondygnacyjbego obiektu o łącznej powierzchni 7100 mkw. Autorem koncepcji architektonicznej jest firma TETERA Projektowanie Przemysłowe

 

Obiekty biurowo-usługowe mają znaczący udział w portfelu Erbud SA – ponad 22%. Obecnie Spółka realizuje takie inwestycje, jak budowa obiektu biurowo-usługowego Royal Wilanów, Eurocentrum – II etap czy budynek biurowy przy ulicy Czerskiej w Warszawie. Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra