INTERBIURO logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoPartner Capital Group logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLC Corp S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoCity Space logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Walter Herz skomercjalizuje Kopernika 21

Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Firma doradcza Walter Herz będzie odpowiedzialna za komercjalizację budynku biurowego Kopernika 21.

Obiekt biurowy Kopernika 21 o łącznej powierzchni użytkowej 610 mkw. jest realizowany w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Ordynackiej i Kopernika. Projekt budynku został stworzony przez pracownię architektoniczną Grupa 5 Architekci. Zamierzeniem inwestora było odtworzenie układu urbanistycznego miejsca z 1939 r., w którym powstaje Kopernika 21.    

 

Bryłę obiektu ukształtowano w podziale na szerszy dwukondygnacyjny cokół, na którym zlokalizowana została czterokondygnacyjna część w formie wieży z wycofaną przeszkloną, ostatnią kondygnacją. Od ulicy Ordynackiej znajduje się wejście do części usługowej położonej na parterze, pierwszym piętrze i w części kondygnacji podziemnej. Od strony zachodniej usytuowano natomiast wejście do holu głównego części biurowej. Powierzchnia może stanowić zarówno biuro jednoprzestrzenne, zajmujące na przykład całą kondygnację, jak również zostać dostosowana pod względem metrażu i podziału według wytycznych najemcy. Kopernika 21 to świetna propozycja dla firm poszukujących w Warszawie niewielkich powierzchni w prestiżowym miejscu - komentuje Dominika Sudoł z firmy doradczej Walter Herz, która została wyłącznym agentem, odpowiedzialnym za komercjalizację inwestycji.

 

Inwestorem projektu jest spółka celowa Kopernika 21 Sp. z o.o. Zakończenie prac związane z budową obiektu planowane jest na koniec 2015 roku.

 

Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Sław :
Eksperci z tej firmy z sukcesem wynajęli też wszystkie biura na Stadionie Narodowym. Ten budynek też pewnie za chwilę skomercjalizują. Łady projekt swoją drogą...
22 września 2015 16:35
Hilton 750x140
mantra