Podium Investment logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoTétris Poland logoCity Space logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Walter Herz skomercjalizuje Kopernika 21

Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Firma doradcza Walter Herz będzie odpowiedzialna za komercjalizację budynku biurowego Kopernika 21.

Obiekt biurowy Kopernika 21 o łącznej powierzchni użytkowej 610 mkw. jest realizowany w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Ordynackiej i Kopernika. Projekt budynku został stworzony przez pracownię architektoniczną Grupa 5 Architekci. Zamierzeniem inwestora było odtworzenie układu urbanistycznego miejsca z 1939 r., w którym powstaje Kopernika 21.    

 

Bryłę obiektu ukształtowano w podziale na szerszy dwukondygnacyjny cokół, na którym zlokalizowana została czterokondygnacyjna część w formie wieży z wycofaną przeszkloną, ostatnią kondygnacją. Od ulicy Ordynackiej znajduje się wejście do części usługowej położonej na parterze, pierwszym piętrze i w części kondygnacji podziemnej. Od strony zachodniej usytuowano natomiast wejście do holu głównego części biurowej. Powierzchnia może stanowić zarówno biuro jednoprzestrzenne, zajmujące na przykład całą kondygnację, jak również zostać dostosowana pod względem metrażu i podziału według wytycznych najemcy. Kopernika 21 to świetna propozycja dla firm poszukujących w Warszawie niewielkich powierzchni w prestiżowym miejscu - komentuje Dominika Sudoł z firmy doradczej Walter Herz, która została wyłącznym agentem, odpowiedzialnym za komercjalizację inwestycji.

 

Inwestorem projektu jest spółka celowa Kopernika 21 Sp. z o.o. Zakończenie prac związane z budową obiektu planowane jest na koniec 2015 roku.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Sław :
Eksperci z tej firmy z sukcesem wynajęli też wszystkie biura na Stadionie Narodowym. Ten budynek też pewnie za chwilę skomercjalizują. Łady projekt swoją drogą...
22 września 2015 16:35
Podium Park banner duży
mantra