LC Corp S.A. logoCity Office logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Walter Herz skomercjalizuje Kopernika 21

Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Obiekt Kopernika 21 w Warszawie
Firma doradcza Walter Herz będzie odpowiedzialna za komercjalizację budynku biurowego Kopernika 21.

Obiekt biurowy Kopernika 21 o łącznej powierzchni użytkowej 610 mkw. jest realizowany w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Ordynackiej i Kopernika. Projekt budynku został stworzony przez pracownię architektoniczną Grupa 5 Architekci. Zamierzeniem inwestora było odtworzenie układu urbanistycznego miejsca z 1939 r., w którym powstaje Kopernika 21.    

 

Bryłę obiektu ukształtowano w podziale na szerszy dwukondygnacyjny cokół, na którym zlokalizowana została czterokondygnacyjna część w formie wieży z wycofaną przeszkloną, ostatnią kondygnacją. Od ulicy Ordynackiej znajduje się wejście do części usługowej położonej na parterze, pierwszym piętrze i w części kondygnacji podziemnej. Od strony zachodniej usytuowano natomiast wejście do holu głównego części biurowej. Powierzchnia może stanowić zarówno biuro jednoprzestrzenne, zajmujące na przykład całą kondygnację, jak również zostać dostosowana pod względem metrażu i podziału według wytycznych najemcy. Kopernika 21 to świetna propozycja dla firm poszukujących w Warszawie niewielkich powierzchni w prestiżowym miejscu - komentuje Dominika Sudoł z firmy doradczej Walter Herz, która została wyłącznym agentem, odpowiedzialnym za komercjalizację inwestycji.

 

Inwestorem projektu jest spółka celowa Kopernika 21 Sp. z o.o. Zakończenie prac związane z budową obiektu planowane jest na koniec 2015 roku.

 

Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Sław :
Eksperci z tej firmy z sukcesem wynajęli też wszystkie biura na Stadionie Narodowym. Ten budynek też pewnie za chwilę skomercjalizują. Łady projekt swoją drogą...
22 września 2015 16:35
mantra