Assa Abloy

EKO Wiecha zawisła na Tryton Business House

Na gdańskim biurowcu realizowanym przez firmę Echo Investment zawisła symboliczna wiecha. Realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem.

24 września br. na biurowcu Tryton Business House, za którego realizację odpowiedzialna jest firma Echo Investment, zawisła wiecha. Prace, które rozpoczęły się wiosną bieżącego roku, przebiegają zgodnie z harmonogramem i mają się zakończyć w IV kwartale 2015 roku. Aktualnie wykonawca finalizuje przygotowanie elewacji, a jednocześnie rozpoczął czynności związane z wykończeniem wnętrz, między innymi prace tynkarskie, montaż instalacji i podłóg.

 

Realizacja biurowca objęła również stworzenie układu komunikacyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. W ramach tej części projektu inwestor wybudował nowe skrzyżowanie ulic Jana z Kolna i Gdyńskich Kosynierów, którego nadrzędnym celem jest odciążenie ruchu w pobliżu biurowca. Temu samemu celowi służy ogólnodostępny wielopoziomowy parking (z 500 miejscami parkingowymi, zlokalizowany w okolicy Tryton Business House i Europejskiego Centrum Solidarności) zrealizowany w ramach przedsięwzięcia.

 

Równolegle z budową biurowca prowadzony jest również proces komercjalizacji. Już wiadomo, że biura w Tryton Business House zajmą takie firmy, jak: PGS Software (1 200 mkw.) i Kainos Software Poland (2 500 mkw.). Finalizujemy rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi wynajęciem powierzchni – mówi Kornelia Łukaszewska, leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Tryton Business House to nowoczesny biurowiec klasy A, w którym znajdzie się 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a dodatkowo dysponować będzie własnym parkingiem podziemnym i miejscami postojowymi dla 262 samochodów. W czerwcu br. Tryton Business House otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na najwyższym poziomie Excellent.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz