Art-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGłówka Pracuje logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoOnyx Business Point logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Office logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wrocławski oddział Deloitte w kompleksie biurowym Dominikański

Kompleks Dominikański
Kompleks Dominikański
Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

 

Oddział firmy we Wrocławiu, w którym obecnie pracuje przeszło 100 osób, jest jednym z najszybciej rozwijających się biur Deloitte w kraju. Z powodu dynamicznego rozwoju gospodarczego regionu i potencjału w nim tkwiącego, wrocławskie biuro odgrywa dużą rolę w realizacji strategii firmy. Dolny Śląsk jest jednym z liderów innowacyjności, dlatego nasze wrocławskie biuro jest dla Deloitte jednym z wiodących w Polsce – mówi Bartłomiej Suszko, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte, szef wrocławskiego oddziału.

 

W nowej siedzibie znajdą się spółki tj.: Deloitte Doradztwo Podatkowe, Deloitte Polska (dawniej: Deloitte Audyt) oraz Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza. Wrocławski oddział firmy świadczy usługi w zakresie CIT, PIT, VAT oraz podatku od nieruchomości. Oprócz warszawskiej centrali i biura we Wrocławiu, Deloitte posiada także oddziały w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie firma zatrudnia w Polsce 1800 osób.

 

Kompleks Dominikański znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy skrzyżowaniu ul. Oławskiej oraz Piotra Skargi i Wierzbowej. Prace związane z realizacją inwestycji trwały przeszło dwa lata. W maju br. oddany do użytku został budynek A wraz z zrewitalizowanym, XVIII-wiecznym Pałacem Oppersdorfów, czyli obiektem C. Całkowita powierzchnia najmu, którą oferuje kompleks, to 40 000 mkw., z czego ponad połowa znajduje się w nowo powstałym budynku B, który w sierpniu br. otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Za projekt Dominikański odpowiedzialna jest pracowania architektoniczna medusa group. Generalny wykonawcą inwestycji jest Skanska.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra