INTERBIURO logoTétris Poland logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCity Space logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wrocławski oddział Deloitte w kompleksie biurowym Dominikański

Kompleks Dominikański
Kompleks Dominikański
Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

 

Oddział firmy we Wrocławiu, w którym obecnie pracuje przeszło 100 osób, jest jednym z najszybciej rozwijających się biur Deloitte w kraju. Z powodu dynamicznego rozwoju gospodarczego regionu i potencjału w nim tkwiącego, wrocławskie biuro odgrywa dużą rolę w realizacji strategii firmy. Dolny Śląsk jest jednym z liderów innowacyjności, dlatego nasze wrocławskie biuro jest dla Deloitte jednym z wiodących w Polsce – mówi Bartłomiej Suszko, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte, szef wrocławskiego oddziału.

 

W nowej siedzibie znajdą się spółki tj.: Deloitte Doradztwo Podatkowe, Deloitte Polska (dawniej: Deloitte Audyt) oraz Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza. Wrocławski oddział firmy świadczy usługi w zakresie CIT, PIT, VAT oraz podatku od nieruchomości. Oprócz warszawskiej centrali i biura we Wrocławiu, Deloitte posiada także oddziały w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie firma zatrudnia w Polsce 1800 osób.

 

Kompleks Dominikański znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy skrzyżowaniu ul. Oławskiej oraz Piotra Skargi i Wierzbowej. Prace związane z realizacją inwestycji trwały przeszło dwa lata. W maju br. oddany do użytku został budynek A wraz z zrewitalizowanym, XVIII-wiecznym Pałacem Oppersdorfów, czyli obiektem C. Całkowita powierzchnia najmu, którą oferuje kompleks, to 40 000 mkw., z czego ponad połowa znajduje się w nowo powstałym budynku B, który w sierpniu br. otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Za projekt Dominikański odpowiedzialna jest pracowania architektoniczna medusa group. Generalny wykonawcą inwestycji jest Skanska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra