Fabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoArchicom logoOlivia Business Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wrocławski oddział Deloitte w kompleksie biurowym Dominikański

Kompleks Dominikański
Kompleks Dominikański
Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

 

Oddział firmy we Wrocławiu, w którym obecnie pracuje przeszło 100 osób, jest jednym z najszybciej rozwijających się biur Deloitte w kraju. Z powodu dynamicznego rozwoju gospodarczego regionu i potencjału w nim tkwiącego, wrocławskie biuro odgrywa dużą rolę w realizacji strategii firmy. Dolny Śląsk jest jednym z liderów innowacyjności, dlatego nasze wrocławskie biuro jest dla Deloitte jednym z wiodących w Polsce – mówi Bartłomiej Suszko, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte, szef wrocławskiego oddziału.

 

W nowej siedzibie znajdą się spółki tj.: Deloitte Doradztwo Podatkowe, Deloitte Polska (dawniej: Deloitte Audyt) oraz Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza. Wrocławski oddział firmy świadczy usługi w zakresie CIT, PIT, VAT oraz podatku od nieruchomości. Oprócz warszawskiej centrali i biura we Wrocławiu, Deloitte posiada także oddziały w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie firma zatrudnia w Polsce 1800 osób.

 

Kompleks Dominikański znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy skrzyżowaniu ul. Oławskiej oraz Piotra Skargi i Wierzbowej. Prace związane z realizacją inwestycji trwały przeszło dwa lata. W maju br. oddany do użytku został budynek A wraz z zrewitalizowanym, XVIII-wiecznym Pałacem Oppersdorfów, czyli obiektem C. Całkowita powierzchnia najmu, którą oferuje kompleks, to 40 000 mkw., z czego ponad połowa znajduje się w nowo powstałym budynku B, który w sierpniu br. otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Za projekt Dominikański odpowiedzialna jest pracowania architektoniczna medusa group. Generalny wykonawcą inwestycji jest Skanska.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra