Vastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoBusiness House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcho Investment logoBREMA Sp. z.o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoSawig Invest Group logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoWOMAK HOLDING logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHexagon logoCHB14 logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wrocławski oddział Deloitte w kompleksie biurowym Dominikański

Kompleks Dominikański
Kompleks Dominikański
Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

Od 26 października br. biuro wrocławskiego oddziału firmy doradczej Deloitte będzie znajdować się w budynku A kompleksu biurowego Dominikański, zlokalizowanego przy ul. ks. Piotra Skargi 1.

 

Oddział firmy we Wrocławiu, w którym obecnie pracuje przeszło 100 osób, jest jednym z najszybciej rozwijających się biur Deloitte w kraju. Z powodu dynamicznego rozwoju gospodarczego regionu i potencjału w nim tkwiącego, wrocławskie biuro odgrywa dużą rolę w realizacji strategii firmy. Dolny Śląsk jest jednym z liderów innowacyjności, dlatego nasze wrocławskie biuro jest dla Deloitte jednym z wiodących w Polsce – mówi Bartłomiej Suszko, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte, szef wrocławskiego oddziału.

 

W nowej siedzibie znajdą się spółki tj.: Deloitte Doradztwo Podatkowe, Deloitte Polska (dawniej: Deloitte Audyt) oraz Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza. Wrocławski oddział firmy świadczy usługi w zakresie CIT, PIT, VAT oraz podatku od nieruchomości. Oprócz warszawskiej centrali i biura we Wrocławiu, Deloitte posiada także oddziały w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi. Obecnie firma zatrudnia w Polsce 1800 osób.

 

Kompleks Dominikański znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy skrzyżowaniu ul. Oławskiej oraz Piotra Skargi i Wierzbowej. Prace związane z realizacją inwestycji trwały przeszło dwa lata. W maju br. oddany do użytku został budynek A wraz z zrewitalizowanym, XVIII-wiecznym Pałacem Oppersdorfów, czyli obiektem C. Całkowita powierzchnia najmu, którą oferuje kompleks, to 40 000 mkw., z czego ponad połowa znajduje się w nowo powstałym budynku B, który w sierpniu br. otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Za projekt Dominikański odpowiedzialna jest pracowania architektoniczna medusa group. Generalny wykonawcą inwestycji jest Skanska.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra