Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTERBIURO logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHexagon logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoWOMAK HOLDING logoCity Space logoArchicom logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoBREMA Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTorus logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSawig Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoTriGranit Corporation logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warszawski biurowiec przeistoczy się w prywatny szpital

Garden Plaza
Garden Plaza
Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac biurowiec będzie pełnił funkcje prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med.

Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac, biurowiec będzie pełnił funkcję prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med. Budynek o powierzchni użytkowej niemal 9000 mkw. składa się z 4 kondygnacji naziemnych, a także garażu podziemnego. Zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania ulic Elbląskiej i Szamockiej. Według pierwotnej koncepcji, w budynku miały znaleźć się lokale biurowe oraz handlowo-usługowe. Jednak zrezygnowano z tego pomysłu i rozpoczęto poszukiwania nabywcy dla obiektu. Pod koniec października br. kupiła go Grupa Lux Med, która poszukiwała siedziby dla swojego nowego szpitala. Za przebudowę budynku i dostosowanie do nowej funkcji odpowiedzialna będzie firma FB Antczak, która została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji ze względu na doświadczenie w zakresie realizacji obiektów użyteczności publicznej. Ukończenie projektu o wartości niemal 30 mln zł zaplanowano na 2017 r.

 

Grupa Lux Med jest liderem prywatnych usług medycznych w Polsce. Z jej świadczeń korzysta przeszło 1,6 mln pacjentów mających do dyspozycji ponad 1700 placówek – 180 należących do Grupy oraz ok. 1600 współpracujących – które znajdują się na terenie całego kraju. 

 

Tagi: Garden Plaza
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra