Omnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoOnyx Business Point logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Office logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoNowy Styl Group logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warszawski biurowiec przeistoczy się w prywatny szpital

Garden Plaza
Garden Plaza
Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac biurowiec będzie pełnił funkcje prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med.

Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac, biurowiec będzie pełnił funkcję prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med. Budynek o powierzchni użytkowej niemal 9000 mkw. składa się z 4 kondygnacji naziemnych, a także garażu podziemnego. Zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania ulic Elbląskiej i Szamockiej. Według pierwotnej koncepcji, w budynku miały znaleźć się lokale biurowe oraz handlowo-usługowe. Jednak zrezygnowano z tego pomysłu i rozpoczęto poszukiwania nabywcy dla obiektu. Pod koniec października br. kupiła go Grupa Lux Med, która poszukiwała siedziby dla swojego nowego szpitala. Za przebudowę budynku i dostosowanie do nowej funkcji odpowiedzialna będzie firma FB Antczak, która została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji ze względu na doświadczenie w zakresie realizacji obiektów użyteczności publicznej. Ukończenie projektu o wartości niemal 30 mln zł zaplanowano na 2017 r.

 

Grupa Lux Med jest liderem prywatnych usług medycznych w Polsce. Z jej świadczeń korzysta przeszło 1,6 mln pacjentów mających do dyspozycji ponad 1700 placówek – 180 należących do Grupy oraz ok. 1600 współpracujących – które znajdują się na terenie całego kraju. 

 

Tagi: Garden Plaza
Napisz pierwszy komentarz
mantra