Porto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoBusiness House logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warszawski biurowiec przeistoczy się w prywatny szpital

Garden Plaza
Garden Plaza
Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac biurowiec będzie pełnił funkcje prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med.

Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac, biurowiec będzie pełnił funkcję prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med. Budynek o powierzchni użytkowej niemal 9000 mkw. składa się z 4 kondygnacji naziemnych, a także garażu podziemnego. Zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania ulic Elbląskiej i Szamockiej. Według pierwotnej koncepcji, w budynku miały znaleźć się lokale biurowe oraz handlowo-usługowe. Jednak zrezygnowano z tego pomysłu i rozpoczęto poszukiwania nabywcy dla obiektu. Pod koniec października br. kupiła go Grupa Lux Med, która poszukiwała siedziby dla swojego nowego szpitala. Za przebudowę budynku i dostosowanie do nowej funkcji odpowiedzialna będzie firma FB Antczak, która została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji ze względu na doświadczenie w zakresie realizacji obiektów użyteczności publicznej. Ukończenie projektu o wartości niemal 30 mln zł zaplanowano na 2017 r.

 

Grupa Lux Med jest liderem prywatnych usług medycznych w Polsce. Z jej świadczeń korzysta przeszło 1,6 mln pacjentów mających do dyspozycji ponad 1700 placówek – 180 należących do Grupy oraz ok. 1600 współpracujących – które znajdują się na terenie całego kraju. 

 


0.0
Tagi: Garden Plaza
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra