HAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Warszawski biurowiec przeistoczy się w prywatny szpital

Garden Plaza
Garden Plaza
Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac biurowiec będzie pełnił funkcje prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med.

Obiekt biurowy Garden Plaza znajdujący się w Warszawie zostanie przebudowany. Po zakończeniu prac, biurowiec będzie pełnił funkcję prywatnego szpitala należącego do Grupy Lux Med. Budynek o powierzchni użytkowej niemal 9000 mkw. składa się z 4 kondygnacji naziemnych, a także garażu podziemnego. Zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania ulic Elbląskiej i Szamockiej. Według pierwotnej koncepcji, w budynku miały znaleźć się lokale biurowe oraz handlowo-usługowe. Jednak zrezygnowano z tego pomysłu i rozpoczęto poszukiwania nabywcy dla obiektu. Pod koniec października br. kupiła go Grupa Lux Med, która poszukiwała siedziby dla swojego nowego szpitala. Za przebudowę budynku i dostosowanie do nowej funkcji odpowiedzialna będzie firma FB Antczak, która została wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji ze względu na doświadczenie w zakresie realizacji obiektów użyteczności publicznej. Ukończenie projektu o wartości niemal 30 mln zł zaplanowano na 2017 r.

 

Grupa Lux Med jest liderem prywatnych usług medycznych w Polsce. Z jej świadczeń korzysta przeszło 1,6 mln pacjentów mających do dyspozycji ponad 1700 placówek – 180 należących do Grupy oraz ok. 1600 współpracujących – które znajdują się na terenie całego kraju. 

 

Tagi: Garden Plaza
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra