PGE Narodowy

Wmurowano kamień węgielny pod Garden Plaza

Wizualizacja Garden Plaza w Warszawie
Wizualizacja Garden Plaza w Warszawie
5 czerwca odbyło się oficjalne wmurowanie kamienia węgielnego pod warszawską inwestycję Garden Plaza na Żoliborzu.

5 czerwca przedstawiciele FB Antczak oraz SGB Fortune MA, a także Zastępca Burmistrza dzielnicy Żoliborz i zaproszeni goście, zebrali się, aby dokonać uroczystego wmurowania aktu erekcyjnego pod biurowiec Garden Plaza. Obiekt realizowany jest w dzielnicy Żoliborz w Warszawie, przy ul. Elbląskiej 15/17.

Biurowiec będzie oferował około 9000 mkw. powierzchni biurowej w standardzie A na czterech piętrach. Garden Plaza będzie pierwszym obiektem biurowym w tym rejonie Warszawy zaprojektowanym i zrealizowanym zgodnie z wymaganiami certyfikatu ekologicznego BREEAM.

W obiekcie znajdą się nowoczesne systemy klimatyzacji, otwierane okna i podnoszone podłogi. Zastosowane zostaną łącza światłowodowe, centrale PABX (Private Automatic Branch Exchange) oraz czujniki dymu i ciepła. W Garden Plaza znajdą się też systemy odpowiedzialne za kontrolę dostępu i monitoring, a także system BMS i dwa niezależne źródła zasilana. Użytkownicy skorzystać będą mogli również z kantyny.

Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do obiektu już w III kwartale 2014 roku. Generalnym wykonawcą jest FB Marek Antczak. Za proces komercjalizacji odpowiadają firmy Nuvalu oraz Savills.

Firma Budowlana Marek Antczak zajmuje się działalnością dewelopersko-budowlaną, ze specjalizacją w sektorze biurowym, mieszkaniowym, obiektów użyteczności publicznych oraz hal przemysłowo-magazynowych. Firma prowadzi inwestycje na terenie całej Polski, między innymi w Kaliszu, Kielcach, Warszawie i Poznaniu. Dodatkowo jest producentem wysokiej jakości betonu towarowego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra