PGE Narodowy

EKO Savills będzie odpowiadać za wynajem powierzchni w Garden Plaza

Nocna wizualizacja Garden Plaza w Warszawie
Garden Plaza powstaje na warszawskim Żoliborzu
Firma Savills została współwyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację warszawskiego projektu biurowego Garden Plaza.

Międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości, Savills, został wybrany na współwyłącznego agenta przy procesie komercjalizacji projektu biurowego Garden Plaza, który powstaje na warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Elbląskiej. Generalnym wykonawcą obiektu jest FB Marek Antczak. Za proces komercjalizacji odpowiada również firma Nuvalu.

Biurowiec ma być pierwszym „zielonym” projektem na Żoliborzu. Oferować będzie 8 520 mkw. powierzchni najmu i projektowany był z myślą o ekologicznym certyfikacie BREEAM, który potwierdzi zastosowanie energooszczędnych rozwiązań. Budynek składać się będzie z czterech kondygnacji naziemnych oraz podziemnego garażu z miejscami parkingowymi dla ponad 130 pojazdów. Dla amatorów rowerów przygotowane będą specjalne, zadaszone stanowiska. W obiekcie znajdą się również sklepy, placówki banku, restauracja, przedszkole oraz klub fitness.

Cieszymy się, że będziemy komercjalizować pierwszy zielony projekt biurowy na Żoliborzu. Przewidujemy, że wkrótce popyt na tego rodzaju powierzchnię biurową na Żoliborzu jeszcze wzrośnie. Żoliborz to atrakcyjna dzielnica mieszkaniowa, ale też doskonała lokalizacja dla firm, które cenią sobie kameralność i zielone otoczenie z licznymi skwerami i parkami. Atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja, w szczególności bliskość autostrady A2 oraz dostępność metra – mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowej Savills.

Pierwsi najemcy zajmą powierzchnie w Garden Plaza w drugim kwartale 2014 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra