LC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Trzeci budynek Gdański Business Center oddany do użytku cztery miesiące przed terminem

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center.

Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center. Budynek oddano do użytku 4 miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów, które wejdą w skład kompleksu znajdującego się na warszawskim Muranowie. Zakończenie całego projektu firmy HB Reavis planowane jest na II kw. br.

 

Budynek C kompleksu Gdański Business Center posiada 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań tj. m.in.: system do odzyskiwania wody deszczowej i wykorzystania jej do podlewania terenów zielonych oraz oświetlenie typu LED, które w połączeniu z czujnikami ruchu i zmierzchu pozwala zredukować zużycie energii. Najemcy oraz goście budynku C mogą korzystać z 292 miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu podziemnym i naziemnym. Z kolei dla pracowników dojeżdżających do pracy proekologicznymi środkami transportu stworzono stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki na rowery i szatnie z prysznicami.

 

Budowę drugiego etapu Gdański Business Center – budynki C i D – rozpoczęto w lipcu 2014 r. Faza ta dostarczy na warszawki rynek łącznie 52 500 mkw. Do tej chwili grupa HB Reavis zrealizowała w stolicy niemal 155 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach trzech projektów: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center (budynki A, B i C).

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra