Fabryka Mebli Biurowych MDD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoTorus logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Trzeci budynek Gdański Business Center oddany do użytku cztery miesiące przed terminem

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center.

Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center. Budynek oddano do użytku 4 miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów, które wejdą w skład kompleksu znajdującego się na warszawskim Muranowie. Zakończenie całego projektu firmy HB Reavis planowane jest na II kw. br.

 

Budynek C kompleksu Gdański Business Center posiada 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań tj. m.in.: system do odzyskiwania wody deszczowej i wykorzystania jej do podlewania terenów zielonych oraz oświetlenie typu LED, które w połączeniu z czujnikami ruchu i zmierzchu pozwala zredukować zużycie energii. Najemcy oraz goście budynku C mogą korzystać z 292 miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu podziemnym i naziemnym. Z kolei dla pracowników dojeżdżających do pracy proekologicznymi środkami transportu stworzono stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki na rowery i szatnie z prysznicami.

 

Budowę drugiego etapu Gdański Business Center – budynki C i D – rozpoczęto w lipcu 2014 r. Faza ta dostarczy na warszawki rynek łącznie 52 500 mkw. Do tej chwili grupa HB Reavis zrealizowała w stolicy niemal 155 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach trzech projektów: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center (budynki A, B i C).

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra