Lobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoCity Space logoLC Corp S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoCHB14 logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Office logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Trzeci budynek Gdański Business Center oddany do użytku cztery miesiące przed terminem

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center.

Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center. Budynek oddano do użytku 4 miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów, które wejdą w skład kompleksu znajdującego się na warszawskim Muranowie. Zakończenie całego projektu firmy HB Reavis planowane jest na II kw. br.

 

Budynek C kompleksu Gdański Business Center posiada 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań tj. m.in.: system do odzyskiwania wody deszczowej i wykorzystania jej do podlewania terenów zielonych oraz oświetlenie typu LED, które w połączeniu z czujnikami ruchu i zmierzchu pozwala zredukować zużycie energii. Najemcy oraz goście budynku C mogą korzystać z 292 miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu podziemnym i naziemnym. Z kolei dla pracowników dojeżdżających do pracy proekologicznymi środkami transportu stworzono stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki na rowery i szatnie z prysznicami.

 

Budowę drugiego etapu Gdański Business Center – budynki C i D – rozpoczęto w lipcu 2014 r. Faza ta dostarczy na warszawki rynek łącznie 52 500 mkw. Do tej chwili grupa HB Reavis zrealizowała w stolicy niemal 155 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach trzech projektów: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center (budynki A, B i C).

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra