LC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoGTV Lighting logoTorus logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Trzeci budynek Gdański Business Center oddany do użytku cztery miesiące przed terminem

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center.

Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center. Budynek oddano do użytku 4 miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów, które wejdą w skład kompleksu znajdującego się na warszawskim Muranowie. Zakończenie całego projektu firmy HB Reavis planowane jest na II kw. br.

 

Budynek C kompleksu Gdański Business Center posiada 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań tj. m.in.: system do odzyskiwania wody deszczowej i wykorzystania jej do podlewania terenów zielonych oraz oświetlenie typu LED, które w połączeniu z czujnikami ruchu i zmierzchu pozwala zredukować zużycie energii. Najemcy oraz goście budynku C mogą korzystać z 292 miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu podziemnym i naziemnym. Z kolei dla pracowników dojeżdżających do pracy proekologicznymi środkami transportu stworzono stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki na rowery i szatnie z prysznicami.

 

Budowę drugiego etapu Gdański Business Center – budynki C i D – rozpoczęto w lipcu 2014 r. Faza ta dostarczy na warszawki rynek łącznie 52 500 mkw. Do tej chwili grupa HB Reavis zrealizowała w stolicy niemal 155 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach trzech projektów: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center (budynki A, B i C).

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra