Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoTorus logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoArchicom logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSawig Invest Group logoBusiness House logoSchüco International Polska logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Trzeci budynek Gdański Business Center oddany do użytku cztery miesiące przed terminem

Gdański Business Center
Gdański Business Center
Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center.

Spółka HB Reavis dostarczyła na stołeczny rynek kolejne 22 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej znajdującej się w biurowcu C, wchodzącego w skład drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center. Budynek oddano do użytku 4 miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów, które wejdą w skład kompleksu znajdującego się na warszawskim Muranowie. Zakończenie całego projektu firmy HB Reavis planowane jest na II kw. br.

 

Budynek C kompleksu Gdański Business Center posiada 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań tj. m.in.: system do odzyskiwania wody deszczowej i wykorzystania jej do podlewania terenów zielonych oraz oświetlenie typu LED, które w połączeniu z czujnikami ruchu i zmierzchu pozwala zredukować zużycie energii. Najemcy oraz goście budynku C mogą korzystać z 292 miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu podziemnym i naziemnym. Z kolei dla pracowników dojeżdżających do pracy proekologicznymi środkami transportu stworzono stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki na rowery i szatnie z prysznicami.

 

Budowę drugiego etapu Gdański Business Center – budynki C i D – rozpoczęto w lipcu 2014 r. Faza ta dostarczy na warszawki rynek łącznie 52 500 mkw. Do tej chwili grupa HB Reavis zrealizowała w stolicy niemal 155 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w ramach trzech projektów: Konstruktorska Business Center, Postępu 14 i Gdański Business Center (budynki A, B i C).

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra