Giant

EKO Biurowiec Postępu 14 sprzedany za blisko 87 mln euro

|
Biurowiec Postępu 14, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec Postępu 14, źródło: materiały prasowe partnera
Nowoczesny biurowiec Postępu 14 został sprzedany niemal za 87 mln euro. Nowym właścicielem jest CA Immo – spółka, która działa na rynku nieruchomości biurowych w sześciu stolicach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nowoczesna przestrzeń biurowa Postępu 14

Biurowiec Postępu 14 został sprzedany przez HB Reavis za blisko 87 mln euro w specyficznych warunkach gospodarczych towarzyszących pandemii koronawirusa. Obiekt oferuje nowoczesną przestrzeń biurową, która dopasowana jest do obecnych potrzeb użytkowników. To w pełni bezpieczna, elastyczna przestrzeń pracy.

Postępu 14 oddano do użytkowania w 2015 roku. Obiekt dysponuje 34,5 tys. mkw. powierzchni biurowej, która jest w pełni wynajęta. Swoją lokalizację mają tutaj m.in. polskie oddziały Samsung Electronics oraz AstraZeneca. Ponadto znajdują się tutaj: kawiarnia, drogeria, sklep spożywczy, a także przestrzeń coworkingowa HubHub. Zastosowane rozwiązania mają na celu m.in. integrację oraz aktywizację społeczności pracowników.

Proekologiczne technologie w biurowcu Postępu 14

Biurowiec Postępu 14 wykorzystuje nowoczesne technologie, w tym korzystanie z energii wiatrowej, energooszczędne windy oraz oświetlenie. Ponadto obiekt oferuje rozbudowaną infrastrukturę rowerową. Proekologiczne rozwiązania potwierdzone są certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

W pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe. Stacja Szybkiej Kolei Miejskiej znajduje się 10 minut spacerem od obiektu.

Podczas transakcji doradzały firmy Dentons oraz CBRE.

Warszawskie portfolio biurowców CA Immo wyróżniają nie tylko doskonałe standardy, wykorzystanie zaawansowanych technologii, ale także bardzo dobra lokalizacja. Postępu 14, biurowiec na biznesowym Mokotowie, jest świetnym uzupełnieniem oferty CA Immo. Dzięki temu firma wzmacnia swoją obecność na polskim rynku.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Maciej :
Warto byłoby dodać zawsze informacje odnośnie miasta, w którym zlokalizowano budynek.
5 listopada 2020 16:27