Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoPodium Investment logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoRIS Kotes logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego budynku Opolska Business Park

Pierwszy budynek kompleksu Opolska Business Park
Pierwszy budynek kompleksu Opolska Business Park
I etap kompleksu Opolska Business Park realizowanego przez Echo Investment w północnej części Krakowa zdobył pozwolenie na użytkowanie.

I etap kompleksu Opolska Business Park realizowanego przez Echo Investment w północnej części Krakowa zdobył pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferujący 19 000 mkw. powierzchni biurowej został zrealizowany zgodnie z harmonogramem. Z początkiem lutego swoją siedzibę w Opolska Business Park otworzyła spółka Orlen Oil, która wynajęła 1700 mkw. – mówi Marcin Mróz, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Kompleks Opolska Business Park docelowo będzie złożony z trzech 12-kondygnacyjnych budynków. W ramach inwestycji powstanie również parking naziemny i podziemny. Łącznie projekt dostarczy na krakowski rynek biurowy 57 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Realizacja kompleksu będzie przebiegać w trzech etapach. Warto dodać, iż w październiku ubiegłego roku projekt Opolska Business Park otrzymał certyfikat BREEAM Interim Excellent z wynikiem 74,5 proc., a to oznacza, że dołączył do niewielkiego grona obiektów z tą oceną w Polsce. Inwestycja znajduje sie przy ul. Opolskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych tej części stolicy Małopolski. Położenie obiektu umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Autorem projektu architektonicznego jest DDJM z Krakowa.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Pjoter :
I think voivodeship is called Lesser Poland instead of Little Poland
19 lutego 2016 16:13
Galicyjska - duży
mantra