Aluprof S.A. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoRIS Kotes logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Topos otrzymał pozwolenie na użytkowanie

Topos
Topos
Inwestycja Grupy Capital Park znajdująca się przy ul. Pawiej 24 w Krakowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja Grupy Capital Park znajdująca się przy ul. Pawiej 24 w Krakowie – biurowiec Topos – uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Budynek o powierzchni 976 mkw. został oddany zgodnie z przyjętym harmonogramem. Przyszli najemcy z pewnością docenią kameralny charakter obiektu i unikalny klimat, jakim wyróżnia się Topos ze standardowej oferty biurowej. Atuty te docenił już PKO Bank Polski, który zdecydował się na otwarcie w projekcie siedziby 22 Oddziału w Krakowie. Bank zajął powierzchnię 245 mkw. – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park.

 

Koncepcja architektoniczna budynku Topos, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Kraków Główny, łączy tradycje z nowoczesnymi akcentami, do których odwołanie widoczne jest w fasadzie budynku. Nowa zabudowa połączona jest z istniejącym średniowiecznym murem.

 

Generalnym wykonawcą inwestycji biurowej Grupy Capital Park jest firma Erbet. Projekt biurowca, który został pozytywnie zaopiniowany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, powstał w krakowskich pracowniach DDD Architekci i MZ Studio. 

 

Od rozpoczęcia działalności w 2003 r. Grupa Capital Park zrealizowała ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 000 mkw., znajdujących się w 37 miastach. Wśród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street zostało przekazane do nowo powstałego podmiotu Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza i w którym posiada 15-proc. udział.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra