Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoGTV Lighting logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoTorus logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCity Space logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Topos otrzymał pozwolenie na użytkowanie

Topos
Topos
Inwestycja Grupy Capital Park znajdująca się przy ul. Pawiej 24 w Krakowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja Grupy Capital Park znajdująca się przy ul. Pawiej 24 w Krakowie – biurowiec Topos – uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Budynek o powierzchni 976 mkw. został oddany zgodnie z przyjętym harmonogramem. Przyszli najemcy z pewnością docenią kameralny charakter obiektu i unikalny klimat, jakim wyróżnia się Topos ze standardowej oferty biurowej. Atuty te docenił już PKO Bank Polski, który zdecydował się na otwarcie w projekcie siedziby 22 Oddziału w Krakowie. Bank zajął powierzchnię 245 mkw. – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park.

 

Koncepcja architektoniczna budynku Topos, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Kraków Główny, łączy tradycje z nowoczesnymi akcentami, do których odwołanie widoczne jest w fasadzie budynku. Nowa zabudowa połączona jest z istniejącym średniowiecznym murem.

 

Generalnym wykonawcą inwestycji biurowej Grupy Capital Park jest firma Erbet. Projekt biurowca, który został pozytywnie zaopiniowany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, powstał w krakowskich pracowniach DDD Architekci i MZ Studio. 

 

Od rozpoczęcia działalności w 2003 r. Grupa Capital Park zrealizowała ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 000 mkw., znajdujących się w 37 miastach. Wśród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street zostało przekazane do nowo powstałego podmiotu Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza i w którym posiada 15-proc. udział.
 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra