Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoCity Space logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCHB14 logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoOnyx Business Point logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoCity Office logoTétris Poland logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

OVO Wrocław z kolejną restauracją

OVO Wrocław
Na parterze OVO Wrocław otworzona zostanie restauracja oferująca wykwintne dania mięsne. Inwestor zawarł właśnie umowę dotyczącą wynajmu lokalu. Jednocześnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody.

Na parterze OVO Wrocław otworzona zostanie restauracja oferująca wykwintne dania mięsne. Inwestor zawarł właśnie umowę dotyczącą wynajmu lokalu o metrażu 200 mkw. To lokal o innym charakterze od restauracji hotelu DoubleTree by Hilton, która będzie funkcjonowała po drugiej stronie wewnętrznego patio OVO Wrocław – Małgorzata Ryfa, dyrektor ds. komercjalizacji OVO Wrocław. Restauracja powstanie w lokalu z witryną od strony ul. Traugutta. Z drugiej strony okna będą wychodziły na wewnętrzne patio, na którym w sezonie letnim pojawią się stoliki dla gości. Po tej stronie znajdzie się również wejście do lokalu. To rozwiązanie jest zgodne z ideą całego wewnętrznego dziedzińca inwestycji. Nasze patio można porównać do kameralnego deptaka. Jest otwarte dla mieszkańców, którzy chętnie spędzają tu czas. To miejsce swobodnych spotkań, zachęcające do interakcji społecznych, biznesowych czy kulturalnych – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław. Szukamy kolejnych najemców, którzy są zainteresowani prowadzeniem lokalu w tym wyjątkowym miejscu – dodaje. Obecnie prowadzone już są zaawansowane rozmowy z firmami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa kompleksu zakończy się już wiosną br.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra