Echo Investment – będzie rozwijać działalność w regionach, ale przygotowuje także kolejne projekty dla stolicy

Projekty spółki Echo Investment
Projekty spółki Echo Investment
120-150 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej rocznie – to cel, jaki stawia sobie spółka Echo Investment.

Browary Warszawskie, inwestycja przy ul. Beethovena w Warszawie, Sagittarius Business House we Wrocławiu – to tylko część projektów, których rozpoczęcie planuje spółka Echo Investment w najbliższym czasie. W 2016 r. spółka dostarczy na polski rynek ok. 130 000 mkw. nowoczesnej powierzchni. Wśród projektów, które zostaną oddane w tym czasie znajduje się m.in. sztandarowa inwestycja firmy, czyli warszawski wieżowiec Q22. Ponadto w bieżącym roku spółka odda do użytku powierzchnie w takich obiektach jak: Tryton Business House (Gdańsk), Nobilis Business House (Wrocław), Symetris Business Park (Łódź). Listę obiektów oddanych przez Echo Investment w 2016 r. otworzył I etap krakowskiego kompleksu O3 Business Campus.

Nadal też chcemy być aktywni w miastach regionalnych, realizujemy obecnie projekty w Krakowie, Wrocławiu. Katowicach, Gdańsku i Łodzi. W tym roku planujemy rozpoczęcie pięciu projektów w największych polskich miastach, w tym dwa w stolicy Dolnego Śląska. Nasze analizy rynkowe pokazują, że w tych lokalizacjach jest duży potencjał. Łącznie, w Warszawie i innych największych miastach chcemy rocznie dostarczać ok. 120-150 tys. mkw. powierzchni biurowej. Cały czas szukamy również interesujących terenów w regionach – powiedział na potrzeby raportu „Polski rynek biurowy 2015”, Rafał Mazurczak dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Więcej informacji na temat inwestycji planowanych i realizowanych przez spółkę Echo Investment znajduje się w najnowszym wydaniu raportu „Polski rynek biurowy 2015. Inwestycje. Architekura. Produkty”.  

Zobacz pełną wersję raportu

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz