Assa Abloy

EKO Po kawę i świeże pieczywo do Gorąco Polecam Nowakowski w Olivia Business Centre

Olivia Six
Już w maju br. w kompleksie Olivia Business Centre otwarty zostanie pierwszy w Gdańsku lokal marki Gorąco Polecam Nowakowski, oferujący m.in. świeże pieczywo, kawę czy wyroby cukiernicze.

Już w maju br. w kompleksie Olivia Business Centre otwarty zostanie pierwszy w Gdańsku i trzeci na terenie Trójmiasta lokal marki Gorąco Polecam Nowakowski, oferujący m.in. świeże pieczywo, kawę czy wyroby cukiernicze. Sklep zajmie 100 mkw. na parterze biurowca Olivia Six. Smak i zapach wypieków, przyjazne wnętrze tworzy atmosferę zarówno dla krótkiej chwili odpoczynku ze znajomymi, jak i niezobowiązującej rozmowy o interesach, dlatego cieszę się, że właśnie taki, kolejny już lokal gastronomiczny otwieramy w Olivia Business Centre – mówi Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre. Cieszymy się, że dzięki firmie Knight Frank, która pośredniczyła w transakcji najmu, ponad 5000 osób pracujących w Olivia Business Centre oraz okoliczni mieszkańcy mogą korzystać z lokalu łączącego funkcję tradycyjnej piekarni i wielkomiejskiej kawiarni – dodaje.

Jest nam niezmiernie miło, iż w wyniku naszych działań dla Olivia Business Centre, udało nam się doprowadzić do podpisania umowy najmu z coraz bardziej popularną marką, jaką jest Gorąco Polecam Nowakowski. W całym centrum, o powierzchni 73 000 mkw., zatrudnionych jest około 5000 osób, dla których otwarcie piekarnio-kawiarni będzie dodatkowym udogodnieniem – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

Gorąco Polecam Nowakowski jest siecią piekarnio-kawiarni, która posiada obecnie 33 lokali. Oferuje tradycyjne, polskie pieczywo, włoskie wypieki, a także ciasta, ciasteczka, przekąski słone, kawę, herbatę oraz przygotowywane na miejscu kanapki i sałatki.

Olivia Six jest najnowszym biurowcem wchodzącym w skład kompleksu Olivia Business Centre – został oddany  do użytku w maju ubiegłego roku. 55-metrowy budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych i oferuje niemal 18 000 mkw. powierzchni biurowej. Wśród grona najemców inwestycji znajduje się m.in. Agencja Rozwoju Pomorza, PwC, ThyssenKrupp, Epam Systems. Projekt Olivia Six powstał w gdyńskiej pracowni architektonicznej BJK Architekci. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.
 


2.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
oszukany :
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.
20 lipca 2017 23:02