CBRE agentem wyłącznym budynków z portfolio Wolf Immobilien Polen

Wolf Zielna
Wolf Nullo
Dział Powierzchni Biurowych firmy CBRE będzie odpowiedzialny za wynajem budynków znajdujących się w portfolio komercyjnym Wolf Immobilien Polen.

Dział Powierzchni Biurowych firmy CBRE będzie odpowiedzialny za wynajem budynków znajdujących się w portfolio komercyjnym Wolf Immobilien Polen. CBRE zajmie się komercjalizacją dwóch biurowców znajdujących się na terenie stolicy – Wolf Zielna i Wolf Nullo – a także budynku biurowo-usługowego Wolf Marszałkowska, również zlokalizowanego w Warszawie. Łączna powierzchnia najmu oferowana przez inwestycje wynosi ponad 20 700 mkw.

 

Wszystkie budynki należące do portfolio zlokalizowane są w ścisłym centrum, co jest magnesem przyciągającym najemców. Liczby potwierdzają to, co obserwujemy – aktywność najemców jest obecnie największa od lat, a obszar centralny miasta rozpatrywany jest najczęściej jako najlepsza lokalizacja do lokowania siedziby firmy. Jestem przekonany, że proces komercjalizacji zakończymy pełnym sukcesem – mówi Radosław Pawlak, dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego, CBRE.

 

Wolf Marszałkowska jest zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy biurowcem klasy A. Oferuje ok. 4000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz ok. 11 000 mkw. powierzchni biurowej, rozlokowanej na 11 kondygnacjach. Wolf Zielna jest natomiast butikowym budynkiem biurowym, który dostarcza na warszawski rynek 4000 mkw. przestrzeni biurowej. Ostatni z budynków, czyli Wolf Nullo to kameralny biurowiec znajdujący się przy ul. Franciszka Nullo, oferujący 1700 mkw. przestrzeni biurowej.
 


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz