Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoArchicom logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoOnyx Business Point logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla Atrium 2

Atrium 2
Atrium 2
Po prawie 2 latach od rozpoczęcia realizacji, warszawski biurowiec Atrium 2 zdobył pozwolenie na użytkowanie.

Po prawie 2 latach od rozpoczęcia realizacji, warszawski biurowiec Atrium 2 zdobył pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, iż już niebawem w budynku pojawią się pierwsi najemcy. Aktualnie prowadzone są prace aranżacyjne na powierzchniach najmu. Firmy, które zdecydowały się na wynajęcie przestrzeni w obiekcie to międzynarodowa kancelaria prawna DLA Piper oraz dostawca rozwiązań IT dla sektorów finansowego oraz ubezpieczeń Bravura Solutions.

 

Projektując Atrium 2 zależało nam, aby nasz budynek wyróżniał się na tle innych biurowców nie tylko funkcjonalnością, ale też prostą i szlachetną formą. Projekt łączy przeszłość z przyszłością. Jego modernistyczny charakter podkreśla wkomponowany w fasadę popularny w dwudziestoleciu międzywojennym motyw warszawskich gorsecików. Atrium 2 powstał z myślą o nowoczesnych i odpowiedzialnych firmach, które dbają zarówno o sukces biznesowy, jak i o dobre samopoczucie swoich pracowników – mówi Krzysztof Wilczek, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

 

Atrium 2 znajduje się na ul. Pereca, tuż przy rondzie ONZ. Budynek oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni najmu. Składa się z 15 kondygnacji naziemnych i 4 podziemnych. Do dyspozycji najemców oddano 126 miejsc parkingowych oraz 40 miejsc dla rowerów. Projekt będzie certyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Skanska SA. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej PRC Architekci. Za komercjalizację biurowca odpowiada Skanska Property Poland. 
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra