Tétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoRIS Kotes logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla Atrium 2

Atrium 2
Atrium 2
Po prawie 2 latach od rozpoczęcia realizacji, warszawski biurowiec Atrium 2 zdobył pozwolenie na użytkowanie.

Po prawie 2 latach od rozpoczęcia realizacji, warszawski biurowiec Atrium 2 zdobył pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, iż już niebawem w budynku pojawią się pierwsi najemcy. Aktualnie prowadzone są prace aranżacyjne na powierzchniach najmu. Firmy, które zdecydowały się na wynajęcie przestrzeni w obiekcie to międzynarodowa kancelaria prawna DLA Piper oraz dostawca rozwiązań IT dla sektorów finansowego oraz ubezpieczeń Bravura Solutions.

 

Projektując Atrium 2 zależało nam, aby nasz budynek wyróżniał się na tle innych biurowców nie tylko funkcjonalnością, ale też prostą i szlachetną formą. Projekt łączy przeszłość z przyszłością. Jego modernistyczny charakter podkreśla wkomponowany w fasadę popularny w dwudziestoleciu międzywojennym motyw warszawskich gorsecików. Atrium 2 powstał z myślą o nowoczesnych i odpowiedzialnych firmach, które dbają zarówno o sukces biznesowy, jak i o dobre samopoczucie swoich pracowników – mówi Krzysztof Wilczek, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

 

Atrium 2 znajduje się na ul. Pereca, tuż przy rondzie ONZ. Budynek oferuje łącznie ponad 20 000 mkw. powierzchni najmu. Składa się z 15 kondygnacji naziemnych i 4 podziemnych. Do dyspozycji najemców oddano 126 miejsc parkingowych oraz 40 miejsc dla rowerów. Projekt będzie certyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Skanska SA. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej PRC Architekci. Za komercjalizację biurowca odpowiada Skanska Property Poland. 
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra