DEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Powstanie showroom w Bronowice Business Center 9

Bronowice Business Center 9
W maju br. na parterze realizowanego biurowca Bronowice Business Center 9 otworzony zostanie showroom o metrażu 130 mkw., który zaprezentuje możliwości aranżacyjne inwestycji.

W maju br. na parterze realizowanego biurowca Bronowice Business Center 9 (BBC9) otworzony zostanie showroom o metrażu 130 mkw., który zaprezentuje możliwości aranżacyjne najnowszej inwestycji krakowskiej spółki Mix Biura. Cieszymy się, że już wkrótce nasi przyszli najemcy będą mogli zobaczyć ogromny potencjał adaptacyjny, jaki tkwi w przestrzeni biurowej BBC9 – mówi Adam Pietrzyk, prezes Zarządu Mix Biura, spółki będącej inwestorem tego obiektu. Dzięki współpracy z warszawskimi doradcami z Commerson pokażemy również, jak zastosowanie najnowszych trendów w projektowaniu miejsc pracy może podnieść funkcjonalność i atrakcyjność powierzchni – dodaje.

 

Firma Commerson jest odpowiedzialna za komercjalizację budynków biurowo-usługowych całego kompleksu Bronowice Business Center oraz zajmuje się konsultingiem w zakresie marketingu dla inwestycji. Z przyjemnością przyjęliśmy propozycję współpracy z firmą Mix Biura, która obok wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, jest także biznesem w 100 proc. polskim, na dodatek rodzinnym – podkreśla Bartosz Budnicki, odpowiedzialny za komercjalizację inwestycji z ramienia Commerson Real Estate Advisory. Chętnie podejmujemy się projektów tak ambitnych i złożonych jak ten – dodaje.

 

BBC9, znajdujący się przy ul. Jasnogórskiej 9 w północno-zachodniej części Krakowa, jest biurowcem klasy A. Oferuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 5 kondygnacjach. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Obok BBC9, kompleks Bronowice Business Center wchodzi obiekt biurowo-usługowy znajdujący się przy ul. Jasnogórskiej 11. Planowana jest także budowa kolejnego budynku inwestycji – BBC13.

 

Spółka Mix Biura działa na krakowskim rynku wynajmu nieruchomości komercyjnych. Do tej pory zrealizowała inwestycje o całkowitej powierzchni niemal 40 000 mkw. Spółka oraz podmioty z jej grupy kapitałowej posiadają 7 obiektów komercyjnych o zróżnicowanych funkcjach, a także salon sprzedaży mebli i wyposażenia wnętrz.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra