Nowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca krakowskiego biurowca Jasnogórska 11

Biurowiec Jasnogórska 11 w Krakowie
Biurowiec Jasnogórska 11 w Krakowie
Do biurowca Jasnogórska 11 w Krakowie wprowadzi się firma Accenture.

Accenture jest międzynarodową firmą działająca w sektorze konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Zdecydowała się ona na wynajem 1 150 mkw. powierzchni biurowej w krakowskim budynku Jasnogórska 11. Podczas transakcji najemcę wspierał doradca z branży nieruchomości, firma CBRE.

Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie Ronda Ofiar Katynia, przy ul. Jasnogórskiej 11. Właściciele obiekty jest MIX Jasnogórska Sp. z o.o. Oferuje łącznie 8 400 mkw. powierzchni, z czego 7 900 mkw. powierzchni zajmują biura, a 500 mkw. powierzchnia usługowa. Dodatkowo najemcy korzystać mogą z 250 naziemnych miejsc parkingowych.

Jesteśmy zadowoleni, że w tak krótkim czasie udało się nam pozyskać optymalną lokalizację na nowe biuro  Accenture w Krakowie i wynegocjować atrakcyjne warunki najmu dla naszego Klienta. Jasnogórska 11 to nowy biurowiec usytuowany w rejonie licznych usług biznesowych i handlowych - powiedział Daniel Bienias, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

CBRE jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych. Główną siedzibę ma w Los Angeles, zatrudnia 37 000 pracowników, a swoje usługi świadczy dla inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości.

MIX Jasnogórska Sp. z o.o. jest częścią spółki MIX Biura Sp. z o.o. (dawniej MIX-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.). Spółka powstała w 1997 roku i obecnie posiada sześć obiektów komercyjnych. W jej portfolio znajdują się budynki biurowo-handlowo-usługowe przy ul. Wadowickiej 8a, Halickiej 9, Łagiewnickiej 33a, Wielickiej 72 (gdzie znajduje się siedziba MIX Biura), a także niedawno zrealizowany obiekt przy ulicy Jasnogórskiej 11 w Krakowie. Firma posiada także niezagospodarowaną nieruchomość przy ul. Jasnogórskiej 9 w Krakowie. Kapitał znajdujący się w posiadaniu Spółki pozwoli na budowę 24 000 mkw. powierzchni komercyjnej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra