Giant

RR Donnelley pozostanie w Wadowicka 8A

Budynek biurowo-handlowo-usługowy Wadowicka 8A
Budynek biurowo-handlowo-usługowy Wadowicka 8A
Firma RR Donnelley przedłużyła umowę najmu w budynku Wadowicka 8A w Krakowie.

RR Donnelley jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych drukarni w Europie. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu 750 mkw. powierzchni biurowej w budynku Wadowicka 8A w Krakowie. Wynajęła również dodatkowe 280 mkw. w tym samym obiekcie. Podczas transakcji najemcy doradzała firma CBRE.

Cieszymy się z owocnej współpracy z tak prestiżowym Najemcą jak RR Donnelley. CBRE zarządzała procesem renegocjacji i negocjacji umowy najmu. Wadowicka 8a to idealna lokalizacja dla firm poszukujących efektywnej powierzchni biurowej - powiedział Daniel Bienias, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Wadowicka 8A jest budynkiem biurowo-handlowo-usługowym o całkowitej powierzchni 15 500 mkw. Właścicielem jest MIX Biura Spółka z o.o. S.K.A., która zajmuje się budową i wynajmem obiektów biurowo-usługowych. Budynek znajduje się  przy ul. Wadowickiej, w bliskim sąsiedztwie obiektów użyteczności publicznej i innych biurowców (m.in. Buma Square). Wadowicka 8A oferuje powierzchnie klasy B ulokowane na trzech kondygnacjach.

Najemcy i goście obiektu mogą korzystać z około 300 miejsc parkingowych. W budynku znajduje się restauracja. O bezpieczeństwo użytkowników dba ochrona i zamontowany monitoring. Głównymi najemcami są takie firmy jak KLER SA, SKK Systemy Kodów Kreskowych S.A., ITSoft s.j., AdRem Software Sp. z o.o., PKT.PL Sp. z o.o., Vorwerk Polska Sp. z o.o., Soneta Sp. z o.o., MIX Electronics SA, Taleo Poland Sp. z o.o., RR Donnelley Europe Sp. z o.o. oraz VSoft Sp. z o.o.


2.0
Napisz pierwszy komentarz