Olivia Business Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Rekordowa transakcja najmu na katowickim rynku biurowym

7000 mkw. zajmie firma Rockwell Automation w katowickim biurowcu A4 Business Park realizowanym przez spółkę Echo Investment.

Światowy lider specjalizujący się w automatyce przemysłowej zajmie 7000 mkw. w III etapie kompleksu biurowego A4 Business Park realizowanego przez spółkę Echo Investment w Katowicach. To największa w tym roku umowa najmu powierzchni biurowej w Katowicach.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż udało nam się pozytywnie sfinalizować umowę z Echo Investment dotyczącą najmu powierzchni w kompleksie biurowym A4 Business Park. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia naszym pracownikom środowiska pracy o wysokim standardzie biurowym w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w całej aglomeracji katowickiej. Rozbudowany transport publiczny, doskonały dojazd, m.in. autostrada A4 tuż obok, jak również najlepsze rozwiązania budowlane i architektoniczne stanowią kolejne atuty, które braliśmy pod uwagę przy wyborze lokalizacji – skomentował Wojciech Krygowski, członek zarządu Rockwell Automation Sp. z o.o.

 

A4 Business Park to kompleks, który powstaje przy ul. Francuskiej w Katowicach. W ramach I etapu (zakończonego w I kw. 2014 r.) do użytku oddane zostało ok. 9000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, którą w całości wynajął koncern informatyczny IBM. Głównym najemcą II etapu, który tworzy budynek o powierzchni 9000 mkw., jest spółka PKP Cargo. Firma Rockwell Automation dołączyła do grona kluczowych najemców kompleksu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra