UNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoRIS Kotes logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoCity Space logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Biurowiec X kompleksu Tensor już z najemcami

Biurowiec X kompleksu Tensor
Do pierwszego biurowca kompleksu należącego do dewelopera EURO STYL przeprowadzili się już pierwsi najemcy. Inni zajmą wynajęte powierzchnie już niebawem.

Do pierwszego biurowca kompleksu Tensor – oddanego w styczniu br. budynku X –  przeprowadzili się już pierwsi najemcy. W obiekcie działają biura takich firm jak Maersk, Best oraz Thai Union. Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem powierzchni biurowej dla kolejnych najemców: PPG i Loconi Intermodal. Dodatkowo na parterze budynku jedno ze swoich biur sprzedaży otworzył deweloper inwestycji – firma EURO STYL.

 

Z kolei przy drugim biurowcu kompleksu Tensor – budynku Y –  stworzono już infrastrukturę zewnętrzną, czyli sieci wewnętrzne wraz z przyłączami, a także układ drogowy z chodnikami i parkingami. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe w wewnętrznych częściach wspólnych oraz na powierzchni wynajętej przez firmę ADVA. W ostatnim budynku – Tensor Z – realizowany jest stan surowy. Zakończenie tego etapu budowy, jak informuje kierownik projektu Marcin Pacek, zaplanowano na sierpień br.

 

Kompleks Tensor realizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej 8, tuż przy stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (Redłowo) i planowanej stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (Stadion). Całkowita powierzchnia najmu w kompleksie wyniesie 19 750 mkw., z czego biurowiec X dostarcza 4960 mkw., Y zaoferuje 8190 mkw., a Z – 6600 mkw. Do dyspozycji najemców oddanych zostanie 450 miejsc parkingowych. Kompleks będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie co najmniej bardzo dobrym. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację kompleksu Tensor jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra