Kart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Knight Frank zwycięzcą przetargu WCWI

Za Bramką
Segment B Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego
Firma doradcza Knight Frank wygrała przetarg na komercjalizację i zarządzanie, ogłoszony przez Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji.

Firma doradcza Knight Frank wygrała przetarg na komercjalizację i zarządzanie, ogłoszony przez Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji. Postępowanie dotyczyło wyboru agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizację segmentu B Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego (PPTP) oraz budynku biurowo-usługowego Za Bramką. Dodatkowo, w ramach wygranego przetargu, Knight Frank został zarządcą drugiego z wymienionych obiektów.

 

Rynek nieruchomości biurowych w Poznaniu jest nam dobrze znany. Firma Knight Frank jest na nim aktywnie obecna już od 1998 r. Wykorzystując lokalne doświadczenie oraz współpracując z ekspertami z innych naszych biur, dołożymy wszelkich starań, aby w pełni spełnić oczekiwania Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji. Bardzo się cieszymy z wygranej w tym prestiżowym publicznym przetargu – mówi Maja Meissner, dyrektor regionalna, kierująca oddziałem Knight Frank w Poznaniu.

 

Obecnie Knight Frank – jako agent wyłączny – komercjalizuje na rynku poznańskim cztery obiekty o łącznej powierzchni 76 600 mkw., w tym 28 000 mkw. powierzchni biurowej, oraz zarządza budynkami komercyjnymi o powierzchni całkowitej ponad 100 000 mkw.  

 

Realizacja segmentu B PPTP została ukończona w 2014 r. Inwestycja znajduje się w południowej części Poznania, w pobliżu węzła autostrady A2 – Poznań Luboń. 7-kondygnacyjny obiekt oferuje łącznie niemal 5600 mkw. powierzchni użytkowej.

 

Za Bramką jest najnowszą inwestycją WCWI znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Projekt jest istotnym elementem rewitalizacji Placu Kolegiackiego w Poznaniu. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na sierpień br. Obiekt zaoferuje łącznie 4200 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 3 piętrach oraz powierzchnie usługowe na parterze.

 

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji jest spółką, której jednym z kluczowych zadań jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju Poznania i regionu, poprzez pozyskiwanie inwestorów i wsparcie procesów inwestycyjnych na terenie Wielkopolski.
 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra