Echo Investment logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoLobos Nieruchomości logoTorus logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoOnyx Business Point logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Knight Frank zwycięzcą przetargu WCWI

Za Bramką
Segment B Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego
Firma doradcza Knight Frank wygrała przetarg na komercjalizację i zarządzanie, ogłoszony przez Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji.

Firma doradcza Knight Frank wygrała przetarg na komercjalizację i zarządzanie, ogłoszony przez Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji. Postępowanie dotyczyło wyboru agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizację segmentu B Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego (PPTP) oraz budynku biurowo-usługowego Za Bramką. Dodatkowo, w ramach wygranego przetargu, Knight Frank został zarządcą drugiego z wymienionych obiektów.

 

Rynek nieruchomości biurowych w Poznaniu jest nam dobrze znany. Firma Knight Frank jest na nim aktywnie obecna już od 1998 r. Wykorzystując lokalne doświadczenie oraz współpracując z ekspertami z innych naszych biur, dołożymy wszelkich starań, aby w pełni spełnić oczekiwania Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji. Bardzo się cieszymy z wygranej w tym prestiżowym publicznym przetargu – mówi Maja Meissner, dyrektor regionalna, kierująca oddziałem Knight Frank w Poznaniu.

 

Obecnie Knight Frank – jako agent wyłączny – komercjalizuje na rynku poznańskim cztery obiekty o łącznej powierzchni 76 600 mkw., w tym 28 000 mkw. powierzchni biurowej, oraz zarządza budynkami komercyjnymi o powierzchni całkowitej ponad 100 000 mkw.  

 

Realizacja segmentu B PPTP została ukończona w 2014 r. Inwestycja znajduje się w południowej części Poznania, w pobliżu węzła autostrady A2 – Poznań Luboń. 7-kondygnacyjny obiekt oferuje łącznie niemal 5600 mkw. powierzchni użytkowej.

 

Za Bramką jest najnowszą inwestycją WCWI znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Projekt jest istotnym elementem rewitalizacji Placu Kolegiackiego w Poznaniu. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na sierpień br. Obiekt zaoferuje łącznie 4200 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 3 piętrach oraz powierzchnie usługowe na parterze.

 

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji jest spółką, której jednym z kluczowych zadań jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju Poznania i regionu, poprzez pozyskiwanie inwestorów i wsparcie procesów inwestycyjnych na terenie Wielkopolski.
 

Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra