GTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

II etap University Business Park już otwarty

University Business Park
9 czerwca br. oficjalnie otwarto drugi budynek łódzkiej inwestycji GTC – University Business Park. Otwarcie tego budynku zwieńczyło ukończenie pierwszego projektu biurowego GTC w Łodzi.

9 czerwca br. oficjalnie otwarto drugi budynek łódzkiej inwestycji GTCUniversity Business Park. Otwarcie tego budynku zwieńczyło ukończenie pierwszego projektu biurowego GTC w Łodzi. Jesteśmy świadomi potencjału rynku biurowego w Łodzi, który w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że staliśmy się częścią tego procesu, a oficjalnie otwarcie drugiego budynku University Business Park stanowi ukoronowanie pierwszej inwestycji GTC w tym mieście. Otwarcie UBP jest jednym z najważniejszych kamieni milowych naszej strategii rozwoju na 2016 r. – komentuje Thomas Kurzmann, prezes GTC. 

 

Cieszymy się, że Łódź zyskała tak nowoczesny kompleks biurowy, przyciągający do naszego miasta światowej klasy inwestorów. University Business Park przyczyni się nie tylko do rozwoju łódzkiego rynku nieruchomości komercyjnych, ale przede wszystkim zapewni nowe miejsca pracy dla młodych i ambitnych, których w naszym mieście nie brakuje. Zainteresowanie takiego dewelopera jak GTC jest dla nas tylko potwierdzeniem, że Łódź jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków w Polsce. Jesteśmy z tego dumni i liczymy, że to dopiero początek naszej współpracy – komentuje Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska.

 

University Business Park jest kompleksem biurowym klasy A usytuowanym w centrum Łodzi. Składa się z dwóch budynków oferujących łącznie 39 200 mkw. powierzchni biurowej, a także 600 miejsc parkingowych znajdujących się w obu 7-piętrowych biurowcach. W obrębie kompleksu znajdują się również restauracje, kawiarnie oraz inne udogodnienia przeznaczone dla najemców. Obecnie kompleks jest skomercjalizowany w ok. 70 proc. Wśród najemców kompleksu znaleźli się m.in.: Fujitsu, Aegon, Impel Catering, Samsung Electronics Poland, Accenture, Mobica i PKP Informatyka.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra