GTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoGłówka Pracuje logoCHB14 logoLC Corp S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoNowy Styl Group logoOnyx Business Point logoSchüco International Polska logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoEcho Investment logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wieczór z Julietą

Kadr z filmu "Julieta" (źródło: Gutek Film)
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Julieta”. Jest to nowe dzieło reż. Pedro Almodóvara stanowiące jego wielki powrót.

Pokaz filmu „Julieta” odbędzie się 8 września 2016 r. (czwartek) o godzinie 20:30 w warszawskim kinie Muranów. Organizatorami wydarzenia są firma Interbiuro oraz Gutek Film. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl. Organizatorzy pokazu planują niespodziankę, w związku z czym proszą gości wydarzenia o zabranie wizytówek.

 

„Julieta” to historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Film ukazuje skrajne uczucia, które zdarza nam się odczuwać wobec bliskich osób. Opowiada także o tym, że bywają tajemnice, które skrywane są nawet przed najbliższymi. Od samego początku wiedziałem, że „Julieta” ma być dramatem, a nie melodramatem. Mocny dramat z elementami tajemnicy: ktoś szuka kogoś, nie znając przyczyny zniknięcia. Ktoś, z kim spędziłeś całe życie, nagle znika bez słowa. Nie rozumiesz tego. To się zdarza, leży w naszej naturze, ale jest niezrozumiałe, nie do zaakceptowania. Nie wspominając o bólu, jaki sprawia - mówi o filmie sam reżyser.

 

Jest to film inspirowany opowiadaniami laureatki literackiej Nagrody Nobla Alice Munro. W roli tytułowej Juliety zostały obsadzone dwie różne aktorki. Adriana Ugarte zagrała Julietę między 25 a 40 rokiem życia, a Emma Suárez wcieliła się w jej starszą, współczesną wersję. Muzykę do filmu skomponował Alberto Iglesias.

 

Pedro Almodóvar jest podwójnym zdobywcą Oscara i jednym z najbardziej znanych reżyserów kina autorskiego na świecie. Jest zdobywcą ponad 90 prestiżowych nagród filmowych. Almodóvar Oscary otrzymał za Wszystko o mojej matce (2000) w kategorii najlepszy film zagraniczny oraz za scenariusz do filmu Porozmawiaj z nią (2003).

 

 

Film będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości.

 

Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra