Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoVantage Development S.A. logoRIS Kotes logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wieczór z Julietą

Kadr z filmu "Julieta" (źródło: Gutek Film)
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Julieta”. Jest to nowe dzieło reż. Pedro Almodóvara stanowiące jego wielki powrót.

Pokaz filmu „Julieta” odbędzie się 8 września 2016 r. (czwartek) o godzinie 20:30 w warszawskim kinie Muranów. Organizatorami wydarzenia są firma Interbiuro oraz Gutek Film. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl. Organizatorzy pokazu planują niespodziankę, w związku z czym proszą gości wydarzenia o zabranie wizytówek.

 

„Julieta” to historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Film ukazuje skrajne uczucia, które zdarza nam się odczuwać wobec bliskich osób. Opowiada także o tym, że bywają tajemnice, które skrywane są nawet przed najbliższymi. Od samego początku wiedziałem, że „Julieta” ma być dramatem, a nie melodramatem. Mocny dramat z elementami tajemnicy: ktoś szuka kogoś, nie znając przyczyny zniknięcia. Ktoś, z kim spędziłeś całe życie, nagle znika bez słowa. Nie rozumiesz tego. To się zdarza, leży w naszej naturze, ale jest niezrozumiałe, nie do zaakceptowania. Nie wspominając o bólu, jaki sprawia - mówi o filmie sam reżyser.

 

Jest to film inspirowany opowiadaniami laureatki literackiej Nagrody Nobla Alice Munro. W roli tytułowej Juliety zostały obsadzone dwie różne aktorki. Adriana Ugarte zagrała Julietę między 25 a 40 rokiem życia, a Emma Suárez wcieliła się w jej starszą, współczesną wersję. Muzykę do filmu skomponował Alberto Iglesias.

 

Pedro Almodóvar jest podwójnym zdobywcą Oscara i jednym z najbardziej znanych reżyserów kina autorskiego na świecie. Jest zdobywcą ponad 90 prestiżowych nagród filmowych. Almodóvar Oscary otrzymał za Wszystko o mojej matce (2000) w kategorii najlepszy film zagraniczny oraz za scenariusz do filmu Porozmawiaj z nią (2003).

 

 

Film będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra