Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoCity Office logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoINTERBIURO logoTorus logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoSchüco International Polska logoBusiness House logoOnyx Business Point logoKwiaty dla biura logoGłówka Pracuje logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Echo i Compass

Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Spółka Echo Investment nabyła 100 proc. udziałów w Compass Offices. Firma ma być dla Echo partnerem w budowaniu pozycji lidera na rynku umów długoterminowych i krótkoterminowych.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze biurowym zdecydowaliśmy się na pozyskanie partnera, który pozwoli nam budować pozycję lidera nie tylko na rynku umów długoterminowych, ale także w segmencie umów krótkoterminowych. Dzięki integracji zarówno Echo Investment, jak i Compass Offices będą mogły zwiększyć przewagę konkurencyjną w swoich sektorach działalności – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

W maju br. nastąpiło rodzielenie od centrali w Hong Kongu i od tego momentu polski oddział Compass Offices działa samodzielnie. Po niespełna trzech miesiącach dołączamy do rodziny Echo Investment. Pozycja nowego właściciela, lidera na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoli nam rozszerzyć działalność zarówno o nowe lokalizacje biurowe, jak i nową formułę świadczonych usług. Potencjał Echo Investment pomoże nam także uruchomić nowe lokalizacje w wielu miastach, m.in. w Krakowie i Łodzi, a także poszerzyć portfolio lokalizacji w Warszawie o Park Rozwoju, nowoczesny kompleks na Mokotowie. Nowy właściciel oznacza dla nas nowe możliwości i ambitne plany, które będziemy realizowali pod nową marką CitySpace - mówi Sebastian Rączkowski, managing director w Compass Offices.

Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje ona inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment  jest też częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra