Galicyjska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoINTER-BUD logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Echo i Compass

Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Spółka Echo Investment nabyła 100 proc. udziałów w Compass Offices. Firma ma być dla Echo partnerem w budowaniu pozycji lidera na rynku umów długoterminowych i krótkoterminowych.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze biurowym zdecydowaliśmy się na pozyskanie partnera, który pozwoli nam budować pozycję lidera nie tylko na rynku umów długoterminowych, ale także w segmencie umów krótkoterminowych. Dzięki integracji zarówno Echo Investment, jak i Compass Offices będą mogły zwiększyć przewagę konkurencyjną w swoich sektorach działalności – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

W maju br. nastąpiło rodzielenie od centrali w Hong Kongu i od tego momentu polski oddział Compass Offices działa samodzielnie. Po niespełna trzech miesiącach dołączamy do rodziny Echo Investment. Pozycja nowego właściciela, lidera na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoli nam rozszerzyć działalność zarówno o nowe lokalizacje biurowe, jak i nową formułę świadczonych usług. Potencjał Echo Investment pomoże nam także uruchomić nowe lokalizacje w wielu miastach, m.in. w Krakowie i Łodzi, a także poszerzyć portfolio lokalizacji w Warszawie o Park Rozwoju, nowoczesny kompleks na Mokotowie. Nowy właściciel oznacza dla nas nowe możliwości i ambitne plany, które będziemy realizowali pod nową marką CitySpace - mówi Sebastian Rączkowski, managing director w Compass Offices.

Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje ona inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment  jest też częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra