BC INVESTMENTS sp z o.o. logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPartner Capital Group logoTorus logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCHB14 logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoHexagon logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Echo i Compass

Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Spółka Echo Investment nabyła 100 proc. udziałów w Compass Offices. Firma ma być dla Echo partnerem w budowaniu pozycji lidera na rynku umów długoterminowych i krótkoterminowych.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze biurowym zdecydowaliśmy się na pozyskanie partnera, który pozwoli nam budować pozycję lidera nie tylko na rynku umów długoterminowych, ale także w segmencie umów krótkoterminowych. Dzięki integracji zarówno Echo Investment, jak i Compass Offices będą mogły zwiększyć przewagę konkurencyjną w swoich sektorach działalności – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

W maju br. nastąpiło rodzielenie od centrali w Hong Kongu i od tego momentu polski oddział Compass Offices działa samodzielnie. Po niespełna trzech miesiącach dołączamy do rodziny Echo Investment. Pozycja nowego właściciela, lidera na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoli nam rozszerzyć działalność zarówno o nowe lokalizacje biurowe, jak i nową formułę świadczonych usług. Potencjał Echo Investment pomoże nam także uruchomić nowe lokalizacje w wielu miastach, m.in. w Krakowie i Łodzi, a także poszerzyć portfolio lokalizacji w Warszawie o Park Rozwoju, nowoczesny kompleks na Mokotowie. Nowy właściciel oznacza dla nas nowe możliwości i ambitne plany, które będziemy realizowali pod nową marką CitySpace - mówi Sebastian Rączkowski, managing director w Compass Offices.

Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje ona inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment  jest też częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra