Torus logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoINTER-BUD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAluprof S.A. logoKontor logoNowy Styl Group logoCity Space logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Echo i Compass

Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Spółka Echo Investment nabyła 100 proc. udziałów w Compass Offices. Firma ma być dla Echo partnerem w budowaniu pozycji lidera na rynku umów długoterminowych i krótkoterminowych.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze biurowym zdecydowaliśmy się na pozyskanie partnera, który pozwoli nam budować pozycję lidera nie tylko na rynku umów długoterminowych, ale także w segmencie umów krótkoterminowych. Dzięki integracji zarówno Echo Investment, jak i Compass Offices będą mogły zwiększyć przewagę konkurencyjną w swoich sektorach działalności – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

W maju br. nastąpiło rodzielenie od centrali w Hong Kongu i od tego momentu polski oddział Compass Offices działa samodzielnie. Po niespełna trzech miesiącach dołączamy do rodziny Echo Investment. Pozycja nowego właściciela, lidera na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoli nam rozszerzyć działalność zarówno o nowe lokalizacje biurowe, jak i nową formułę świadczonych usług. Potencjał Echo Investment pomoże nam także uruchomić nowe lokalizacje w wielu miastach, m.in. w Krakowie i Łodzi, a także poszerzyć portfolio lokalizacji w Warszawie o Park Rozwoju, nowoczesny kompleks na Mokotowie. Nowy właściciel oznacza dla nas nowe możliwości i ambitne plany, które będziemy realizowali pod nową marką CitySpace - mówi Sebastian Rączkowski, managing director w Compass Offices.

Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje ona inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment  jest też częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra