HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoDorbud S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoSchüco International Polska logoTorus logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Echo i Compass

Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Spółka Echo Investment nabyła 100 proc. udziałów w Compass Offices. Firma ma być dla Echo partnerem w budowaniu pozycji lidera na rynku umów długoterminowych i krótkoterminowych.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze biurowym zdecydowaliśmy się na pozyskanie partnera, który pozwoli nam budować pozycję lidera nie tylko na rynku umów długoterminowych, ale także w segmencie umów krótkoterminowych. Dzięki integracji zarówno Echo Investment, jak i Compass Offices będą mogły zwiększyć przewagę konkurencyjną w swoich sektorach działalności – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

W maju br. nastąpiło rodzielenie od centrali w Hong Kongu i od tego momentu polski oddział Compass Offices działa samodzielnie. Po niespełna trzech miesiącach dołączamy do rodziny Echo Investment. Pozycja nowego właściciela, lidera na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoli nam rozszerzyć działalność zarówno o nowe lokalizacje biurowe, jak i nową formułę świadczonych usług. Potencjał Echo Investment pomoże nam także uruchomić nowe lokalizacje w wielu miastach, m.in. w Krakowie i Łodzi, a także poszerzyć portfolio lokalizacji w Warszawie o Park Rozwoju, nowoczesny kompleks na Mokotowie. Nowy właściciel oznacza dla nas nowe możliwości i ambitne plany, które będziemy realizowali pod nową marką CitySpace - mówi Sebastian Rączkowski, managing director w Compass Offices.

Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje ona inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment  jest też częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra