Art-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCity Space logoCHB14 logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Echo finalistą European Business Awards

Spółka Echo Investment to jedyna polska firma z sektora deweloperskiego, która została krajowym finalistą największego europejskiego konkursu biznesowego – European Business Awards 2016/2017.

Echo Investment uzyskała nominację National Champion w kategorii The Business of the Year. Jest to wyróżnienie dla liderów branży. Zalicza się do nich firmy cechujące się silnym wzrostem, innowacyjną strategią i bardzo dobrymi wynikami finansowymi. W kolejnym etapie konkursu dokonania finalistów z poszczególnych krajów zostaną przeanalizowane przez jury. W składzie jury znajdą się przedstawiciele europejskich osobowości biznesu i polityki. Wyniki zostaną przedstawione wiosną 2017 r. podczas uroczystej gali.

 

Echo Investment utożsamia podstawowe zasady, których poszukujemy w odniesieniu do innowacji, etyki i sukcesu – mówi Adrian Tripp, dyrektor generalny konkursu European Business Awards.

 

Zadaniem krajowych finalistów w kolejnej rundzie jest przygotowanie wideo-prezentacji, za pomocą której opowiedzą swoją historię i wytłumaczą sukces biznesowy. Wideo-prezentacje będą zamieszczone na stronie internetowej konkursu. Zostaną tam poddane dwuetapowej ocenie. Dla przykładu, w zeszłym roku klienci, pracownicy, partnerzy oddali ponad 227 tys. głosów na poszczególne firmy.

 

Głównym partnerem konkursu jest RSM International. Jest to jedna z największych niezależnych firm zajmujących się audytem, podatkami i konsultingiem. Głównym celem konkursu jest wspieranie rozwoju silnego i odnoszącego sukcesy środowiska biznesowego w całej Europie.

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra