Tętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcophon Saint-Gobain logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoTriGranit Corporation logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoHexagon logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Echo finalistą European Business Awards

Spółka Echo Investment to jedyna polska firma z sektora deweloperskiego, która została krajowym finalistą największego europejskiego konkursu biznesowego – European Business Awards 2016/2017.

Echo Investment uzyskała nominację National Champion w kategorii The Business of the Year. Jest to wyróżnienie dla liderów branży. Zalicza się do nich firmy cechujące się silnym wzrostem, innowacyjną strategią i bardzo dobrymi wynikami finansowymi. W kolejnym etapie konkursu dokonania finalistów z poszczególnych krajów zostaną przeanalizowane przez jury. W składzie jury znajdą się przedstawiciele europejskich osobowości biznesu i polityki. Wyniki zostaną przedstawione wiosną 2017 r. podczas uroczystej gali.

 

Echo Investment utożsamia podstawowe zasady, których poszukujemy w odniesieniu do innowacji, etyki i sukcesu – mówi Adrian Tripp, dyrektor generalny konkursu European Business Awards.

 

Zadaniem krajowych finalistów w kolejnej rundzie jest przygotowanie wideo-prezentacji, za pomocą której opowiedzą swoją historię i wytłumaczą sukces biznesowy. Wideo-prezentacje będą zamieszczone na stronie internetowej konkursu. Zostaną tam poddane dwuetapowej ocenie. Dla przykładu, w zeszłym roku klienci, pracownicy, partnerzy oddali ponad 227 tys. głosów na poszczególne firmy.

 

Głównym partnerem konkursu jest RSM International. Jest to jedna z największych niezależnych firm zajmujących się audytem, podatkami i konsultingiem. Głównym celem konkursu jest wspieranie rozwoju silnego i odnoszącego sukcesy środowiska biznesowego w całej Europie.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra