Business House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoKontor logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Echo finalistą European Business Awards

Spółka Echo Investment to jedyna polska firma z sektora deweloperskiego, która została krajowym finalistą największego europejskiego konkursu biznesowego – European Business Awards 2016/2017.

Echo Investment uzyskała nominację National Champion w kategorii The Business of the Year. Jest to wyróżnienie dla liderów branży. Zalicza się do nich firmy cechujące się silnym wzrostem, innowacyjną strategią i bardzo dobrymi wynikami finansowymi. W kolejnym etapie konkursu dokonania finalistów z poszczególnych krajów zostaną przeanalizowane przez jury. W składzie jury znajdą się przedstawiciele europejskich osobowości biznesu i polityki. Wyniki zostaną przedstawione wiosną 2017 r. podczas uroczystej gali.

 

Echo Investment utożsamia podstawowe zasady, których poszukujemy w odniesieniu do innowacji, etyki i sukcesu – mówi Adrian Tripp, dyrektor generalny konkursu European Business Awards.

 

Zadaniem krajowych finalistów w kolejnej rundzie jest przygotowanie wideo-prezentacji, za pomocą której opowiedzą swoją historię i wytłumaczą sukces biznesowy. Wideo-prezentacje będą zamieszczone na stronie internetowej konkursu. Zostaną tam poddane dwuetapowej ocenie. Dla przykładu, w zeszłym roku klienci, pracownicy, partnerzy oddali ponad 227 tys. głosów na poszczególne firmy.

 

Głównym partnerem konkursu jest RSM International. Jest to jedna z największych niezależnych firm zajmujących się audytem, podatkami i konsultingiem. Głównym celem konkursu jest wspieranie rozwoju silnego i odnoszącego sukcesy środowiska biznesowego w całej Europie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra