Olivia Business Centre logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Polska firma wśród partnerów 22. edycji 100% Design

Lada recepcyjna firmy MDD.
Marka MDD receptions zostanie zaprezentowana w postaci aż trzech projektów lad recepcyjnych. (na zdjęciu lada Zig-Zag)
Fabryka Mebli Biurowych MDD jest jednym z pięciu i jedynym polskim sponsorem 22. edycji 100% Design. Są to największe na świecie targi związane z projektowaniem, towarzyszące London Design Festival.

Targi 100% Design to jedna z najważniejszych europejskich imprez związanych z wyposażeniem wnętrz i wzornictwem skupiającą profesjonalistów z branży. Ich historia sięga 1995 r. Podczas tegorocznej edycji przewiduje się udział ponad 26 tys. gości, a ich szacunkowy potencjał nabywczy przekracza 3,4 mld £. Wśród nich będą m.in. architekci, projektanci, dystrybutorzy i przedstawiciele biznesu z całego świata. Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum wystawienniczym Olympia London w dniach 21-24 września br.

Tematem przewodnim targów jest motyw „Experience Design”. Przestrzeń wystawienniczą podczas tegorocznej edycji zostanie podzielono na pięć sekcji: Emerging Brands, Design & Build, Interiors, Kitchens & Bathrooms oraz Workplace. Zaprezentują się w nich czołowe marki branży (w tym polskie MDD w części poświęconej miejscom pracy). Marka MDD receptions zostanie zaprezentowana w postaci aż trzech projektów lad recepcyjnych, które będą ustawione przy głównych wejściach do hali Olympia London. To sztandarowe projekty MDD, które cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem odbiorców. Realizowaliśmy projekty m.in. dla Białego Domu, Luwru, na Szczyt Rady Europy czy do telewizyjnego studia olimpijskiego w Londynie. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze stoisko doskonale wkomponuje się w inspirującą i nowoczesną przestrzeń londyńskich targów – mówi Anna Jabłońska, Area Export Manager, Fabryka Mebli Biurowych MDD.

W programie targów przewidziano także cykl seminariów ze światowej sławy projektantami, ekspertami i profesjonalistami związanymi z architekturą i wzornictwem. Kuratorem programu wykładów jest Design Museum w Londynie. Uczestnicy tegorocznych targów mogą również liczyć m.in. na spotkania z wybitnymi osobistościami, jak Asif Khan, Paloma Strelitz czy Afroditi Krassa. 


0.0
Tagi: MDD
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra