Fabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Atelier firmy Kinnarps otwarte w Szczecinie

Chcesz porozmawiać o wyposażeniu wnętrz i poznać koncepcje Kinnarps dotyczące środowiska pracy w przyszłości? Odwiedź nowy showroom firmy, otwarty właśnie w kompleksie biurowym Storrady Park Offices.

Kinnarps otworzył nowy showroom w Polsce. Mieści się on w Szczecinie, w otwartym niedawno kompleksie biurowym Storrady Park Offices. Atelier Kinnarps w Szczecinie jest miejscem, w którym można porozmawiać o wyposażeniu wnętrz i koncepcjach Kinnarps dotyczących środowiska pracy w przyszłości, które zawierają się w haśle Next Office

 

Pomysł na Atelier Kinnarps w Szczecinie jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. W kameralnej przestrzeni zaprezentujemy rozwiązania łączące design i ergonomię i zainspirujemy naszych gości i klientów nowymi trendami, które pojawiają się w przestrzeni pracy, a także stworzymy przyjazne miejsce dla wartościowych relacji biznesowych – mówi Monika Pietrzak, dyrektor sprzedaży w regionie zachodnim.

 

Chociaż otwarcie showroomu Kinnarps w Szczecinie odbyło się w październiku br., to firma jest obecna w regionie od wielu lat. Realizowała w ubiegłych latach projekty o różnej skali w każdym nowoczesnym szczecińskim biurowcu i okolicznych strefach przemysłowych, m.in. dla firm Coloplast, DGS, BIC Electric, Garo, Prime Cargo. 

 

Firmy skandynawskie dobrze czują się w Szczecinie, ale i inne przedsiębiorstwa inwestują w tym regionie. Kinnarps jako szwedzka marka jest częścią środowiska, które współpracuje i wzajemnie się wspiera, i stanowi naturalny wybór dla inwestorów z Północy. Mamy tu wielu Klientów i pragniemy rozwijać się razem z nimi – komentuje Michał Ross, Senior Project Coordinator, odpowiedzialny za obsługę klientów w Szczecinie i okolicach. 

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra