MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Współczesny biurowiec kompleksowo dba o użytkownika

Biurowiec Horizon Plaza znajduje się przy ul. Domaniewskiej 39 w Warszawie (fot. mat. prasowe)
Biurowiec Horizon Plaza znajduje się przy ul. Domaniewskiej 39 w Warszawie (fot. mat. prasowe)
Powiększa się grono najemców handlowo-usługowych warszawskiego budynku biurowego Horizon Plaza. Zajmowaną w kompleksie powierzchnię powiększyła placówka medycyny estetycznej. Nowymi najemcami są natomiast salon fryzjerski i sieciowa kawiarnia.

Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu Union Investment Real Estate GmbH tj. właściciela nieruchomości.

 

Horizon Medical Center to klinika medycyny regeneracyjnej, która jest wieloletnim najemcą Horizon Plaza. Z dotychczasową lokalizacją placówka ta postanowiła związać się na dłużej i przedłużając umowę najmu rozszerzyła powierzchnię najmu o prawie 200 mkw.  Obecnie całkowity metraż placówki Horizon Medical Center, usytuowanej na parterze w klatce A, wynosi niemal 450 mkw. 

 

Oferta usługowa kompleksu poszerzyła się także o dedykowany mężczyznom salon fryzjerski Hop Chop Barber Shop. Punkt ten zajmuje około 70 mkw. na parterze budynku, w klatce B. 

 

Pracownicy i goście Horizon Plaza mogą również napić się świeżo parzonej kawy w kawiarni Costa Coffee znajdującej się na powierzchni około 160 mkw. Z kolei osoby, które mają ochotę na ciepły posiłek mogą skorzystać z oferty „Bistro u Przyjaciół”, które znajduje się w klatce C kompleksu Horizon Plaza. 

 

Biurowiec ten ulokowany jest w dzielnicy Mokotów przy ul. Domaniewskiej 39. W jego sąsiedztwie znajdują się różne obiekty użyteczności publicznej. Horizon Plaza łącznie oferuje ok. 35 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek posiada certyfikat BREEAM In-Use Part 1 z oceną Very Good. Kompleks wyróżnia się charakterystyczną „falującą” fasadą. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra