Interbiuro zaprasza do kina Muranów

Kadr z filmu "Toni Erdmann"
Kadr z filmu "Toni Erdmann"
Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu "Toni Erdmann". Film ten wygrał festiwal filmowy Tofifest 2016 i jest także nominowany aż w pięciu kategoriach do Europejskich Nagród Filmowych zwanych "Europejskimi Oscarami.

Już 8 grudnia br. w warszawskim kinie Muranów o 20:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Toni Erdmann". Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl. 

 

Film wejdzie do polskich kin 27 stycznia 2017 r. Jego reżyserem jest Maren Ade, a w rolach głównych występują Sandra Hüller i Peter Simonischek.

 

„Toni Erdmann” to wzruszająca komedia, która porusza tematykę ważnych w życiu wartości. Film przedstawiająca napięte relacje między córką, a ojcem. Winfred jest emerytowanym nauczycielem gry na pianinie. Mężczyzna uwielbia żarty i wygłupy. W opozycji do tej postaci pozostaje Ines. Kobieta chociaż jest córką Winfreda to jednak stanowi jego całkowite przeciwieństwo. Ines to poważna osoba. Pracuje ona jako konsultantka wielkiej korporacji. Relacje ojca z córką nie układały się najlepiej w ostatnich latach, dlatego można się spodziewać nietypowego obrotu spraw, gdy mężczyzna postania złożyć córce wizytę. Winfred chce sprawić, by jego córka znów cieszyła się radością życia i zerwała z pracoholizmem. W tym celu mężczyzna tworzy fikcyjną postać, którą jest odbiegający od standardów biznesmen Toni Erdmann. Czy w ten sposób ojciec pomoże córce odkryć co tak naprawdę liczy się w życiu? Odpowiedzi na to pytanie należy poszukać właśnie w najnowszym filmie Maren Ade.

 

 

Film "Toni Erdmann Będzie można będzie zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości.

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz