Archicom logoLobos Nieruchomości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoDorbud S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoTorus logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Kolejna edycja targów Warsaw Build już za nami

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 odbywały się w dniach 16-18 listopada 2016 r.
W tegorocznych targach Warsaw Build 2016 uczestniczyło ponad 2100 odwiedzających i 89 wystawców z 13 krajów Europy i Azji. Prezentowali oni najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz.

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 odbywały się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie. Były one poświęcone zwiększaniu energooszczędności w nowych i remontowanych obiektach, aktualnym zmianom prawnym i nowym technologiom w projektowaniu wnętrz. Przez te trzy dni, warszawskie centrum wystawiennicze odwiedziło 2100 profesjonalistów: w tym architekci, producenci materiałów, wykonawcy, dystrybutorzy i inwestorzy. 

 

Nowości z rynku materiałów budowlanych i wnętrzarskich prezentowali wystawcy nie tylko z Polski, ale także z Portugalii, Indii, Rosji, Hiszpanii, Chin, Niemiec, Turcji, Ukrainy i Włoch. Odwiedzający mogli zapoznać się z nowościami produktowymi: od materiałów izolacyjnych przez chemię i ceramikę budowlaną, wyroby z drewna, stolarkę drzwiową i okienną – po elementy wyposażenia wnętrz. 

 

Spotkaniom biznesowym towarzyszyły konferencje i wykłady. W prelekcjach i panelach dyskusyjnych uczestniczyli eksperci m.in. Narodowej Agencji Poszanowania Energii, Fundacji Poszanowania Energii, Krajowej Agencji Poszanowania Energii, organizacji branżowych, takich jak Stolarka VIP czy Fundacja „Wszechnicy Budowlanej”, oraz firm RDBud, czy CADSOFT. Jednym z głównych tematów tegorocznej edycji Warsaw Build było wykorzystanie nowych technologii w projektach wnętrzarskich. 

 

Podczas Warsaw Build 2016 tradycyjnie nie zabrakło uroczystego wręczenia medali i wyróżnień w konkursach. „Złote Medale Targów Warsaw Build” otrzymały firmy Rubio Monocoat  Polska, Alukov a.s., Greco Gres Internacional S.L., firma Gorantech, a także TM STRAJ LLC. Tytuł „Diament Stolarki” otrzymały produkty firm, takich jak Oknostyl, Ronkowski, Gorantech i Krispol. Druga edycja konkursu „Diamenty Designu” nagrodziła polskich projektantów mebli i wyposażenia wnętrz.

 

Tegoroczna edycja IV Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016 odbywała się honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Wydarzenie uzupełniały odbywająca się równolegle II Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw – gromadzące profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów. 

 

Tagi: Warsaw Build
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra