Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Na Gwiazdkę nowe biuro Amnesty International

Jedna z akcji Amnesty International, fot. Amnesty International
Jedna z akcji Amnesty International, fot. Amnesty International
Amnesty International w Polsce przeniosło swoje biuro do nowej siedziby przy Placu Lelewela 8 na Żoliborzu. W prace remontowe zaangażował się Tétris. Firma sfinansowała jedną trzecią wartości całego przedsięwzięcia.

Znajdująca się przy Placu Lelewela willa wymagała gruntownego remontu. Dziś pracuje w niej zespół stałych pracowników i wolontariuszy Amnesty International w Polsce.


Nowa przestrzeń do pracy dla biura Amnesty w Polsce była dla nas bardzo ważnym zadaniem w tym roku. Jako organizacja pozarządowa często polegamy na pomocy osób indywidualnych, firm i innych instytucji. Dzięki pomocy Tétris możemy teraz skutecznie działać na rzecz praw człowieka – mówi Draginja Nadaždin, dyrektorka Amnesty International.


Solidaryzujemy się z działaniami Amnesty. Cieszę się, że choćby poprzez ten gest mogliśmy wesprzeć ich działalność. Nasz zespół podszedł do projektu ze szczerym zaangażowaniem, bo szanujemy i z całego serca wspieramy światowe osiągnięcia tej organizacji – mówi Rajmund Węgrzynek, dyrektor zarządzający Tétris


Przeprowadzka Amnesty International do nowego biura była koniecznością spowodowaną rozwojem liczby pracowników i rosnącymi potrzebami związanymi z rozwojem organizacji w Polsce. Amnesty International w Polsce jest stowarzyszeniem, czyli masowym i demokratycznym ruchem współtworzonym przez ponad 7000 członków i członkiń oraz wiele tysięcy sympatyków. Centralne organy Stowarzyszenia to Zarząd, Rada Programowa oraz Biuro z siedzibą w Warszawie. W całej Polsce Amnesty International działa w grupach lokalnych i szkolnych oraz w sieci edukatorów i edukatorek. 

 


0.0
Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz
mantra