Archicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Na Gwiazdkę nowe biuro Amnesty International

Jedna z akcji Amnesty International, fot. Amnesty International
Jedna z akcji Amnesty International, fot. Amnesty International
Amnesty International w Polsce przeniosło swoje biuro do nowej siedziby przy Placu Lelewela 8 na Żoliborzu. W prace remontowe zaangażował się Tétris. Firma sfinansowała jedną trzecią wartości całego przedsięwzięcia.

Znajdująca się przy Placu Lelewela willa wymagała gruntownego remontu. Dziś pracuje w niej zespół stałych pracowników i wolontariuszy Amnesty International w Polsce.


Nowa przestrzeń do pracy dla biura Amnesty w Polsce była dla nas bardzo ważnym zadaniem w tym roku. Jako organizacja pozarządowa często polegamy na pomocy osób indywidualnych, firm i innych instytucji. Dzięki pomocy Tétris możemy teraz skutecznie działać na rzecz praw człowieka – mówi Draginja Nadaždin, dyrektorka Amnesty International.


Solidaryzujemy się z działaniami Amnesty. Cieszę się, że choćby poprzez ten gest mogliśmy wesprzeć ich działalność. Nasz zespół podszedł do projektu ze szczerym zaangażowaniem, bo szanujemy i z całego serca wspieramy światowe osiągnięcia tej organizacji – mówi Rajmund Węgrzynek, dyrektor zarządzający Tétris


Przeprowadzka Amnesty International do nowego biura była koniecznością spowodowaną rozwojem liczby pracowników i rosnącymi potrzebami związanymi z rozwojem organizacji w Polsce. Amnesty International w Polsce jest stowarzyszeniem, czyli masowym i demokratycznym ruchem współtworzonym przez ponad 7000 członków i członkiń oraz wiele tysięcy sympatyków. Centralne organy Stowarzyszenia to Zarząd, Rada Programowa oraz Biuro z siedzibą w Warszawie. W całej Polsce Amnesty International działa w grupach lokalnych i szkolnych oraz w sieci edukatorów i edukatorek. 

 


0.0
Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz
mantra