Assa Abloy

Trójmiejskie biuro JLL z nowym szefem

Marcin Faleńczyk został nowym szefem biura JLL w Trójmieście
Marcin Faleńczyk został nowym szefem biura JLL w Trójmieście
Trójmiejskim oddziałem międzynarodowej firmy doradczej JLL pokieruje Marcin Faleńczyk. Trójmiasto to czwarty co do wielkości rynek biurowy w Polsce, a biuro JLL działa tu już prawie 10 lat.

Marcin Faleńczyk jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył także podyplomowe studia z zakresu procesu inwestycyjnego w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Przez ostatnie 9 lat pracował jako Zastępca Dyrektora w Invest in Pomerania, której był również współtwórcą. Marcin Faleńczyk to znakomity wybór na szefa trójmiejskiego oddziału JLL. W Invest in Pomerania Marcin współpracował z szeregiem inwestorów zagranicznych wchodzących na trójmiejski rynek i koordynował procesy inwestycyjne dla wielu znanych globalnych marek. Posiada szczegółową wiedzę o strategiach rozwoju biznesu z różnych sektorów i z pewnością będzie dynamicznie rozwijał naszą działalność w Trójmieście – powiedział Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

 

Nasz oddział w Trójmieście działa już prawie 10 lat. W ostatnich dwóch dekadach Trójmiasto stało się ważną oraz dynamicznie rozwijającą się lokalizacją biurową. Aglomeracja oferuje najemcom wiele opcji korzystnych pod względem kosztowym. Ponadto, wizerunek regionu jako atrakcyjnej lokalizacji dla projektów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu znacząco wpływa na jego rozwój – mówi Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL.

 

Trójmiasto to czwarty co do wielkości rynek biurowy w Polsce. Od 2008 r. niemal trzykrotnie zwiększyła się podaż biur w regionie. W budowie w Trójmieście jest obecnie ponad 115 000 mkw. biur. Wg prognoz na koniec 2018 r. całkowita podaż nowoczesnych powierzchni biurowych może wynieść około 800 000 mkw. Głównym odbiorcą powierzchni biurowych w Trójmieście są firmy z sektora usług dla biznesu. Aglomeracja stanowi czwarty pod względem zatrudnienia ośrodek SSC/BPO w Polsce.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz