Interbiuro - duży

Nowe biura przy ul. Christo Botewa w Krakowie

Wejście do biurowca CHB14 - wizualizacja
Krakowianie mogą śledzić postępy w budowie kolejnego biurowca. Tamtejszy rynek biurowy już wkrótce wzbogaci się o nowe powierzchnie biurowe i usługowe. W br. na przyjęcie najemców gotowy będzie budynek CHB14.

CHB14 to nowoczesny biurowiec znajdujący się w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa przy ul. Christo Botewa 14. Parter budynku przeznaczony jest na lokal gastronomiczny oraz lokal handlowo-usługowy. Na tej samej kondygnacji zlokalizowane będzie również nowoczesne i reprezentacyjne lobby. Piętra od 1 do 5 oferują najemcom w sumie około 4213 mkw. powierzchni biurowej. Każda z tych kondygnacji to open space, który może być zaaranżowany zgodnie z preferencjami najemców. Istnieje także możliwość podziału każdego piętra na lokale (trzy w przypadku pierwszego piętra i cztery dla pięter 2-5). Kondygnacje CHB14 mają od 813 do 850 mkw. powierzchni. Piąte piętro biurowca zostało już całkowicie wynajęte. 

 

Minimalistyczna bryła budynku sprawia, że architektura CHB14 jest ponadczasowa. Inwestor obiektu zadbał także o wysoki standard wykończenia zarówno elementów zewnętrznych, jak i wewnętrznych, tak by mogły one stanowić atuty tego obiektu. 

 

CHB14 wyposażony jest w dwie szybkobieżne windy oraz posiada szereg usprawniających i ułatwiających pracę systemów, jak na przykład DSO czy system kontroli dostępu. W częściach wspólnych biurowca będzie też m.in. monitoring CCTV, system ppoż. z czujkami dymu na klatkach schodowych czy całodobowa ochrona. Budynek CHB14 zaoferuje również rozwiązania przyjazne dla niepełnosprawnych.

 

W każdym budynku biurowym ważne są udogodnienia oferowane najemcom, a wśród nich duże znaczenie mają miejsca parkingowe. Nie zabraknie ich również w CHB14. Najemcy do swojej dyspozycji będą mieć wielostanowiskowy podziemny garaż. Osoby korzystające z samochodów elektrycznych znajdą na terenie CHB14 również miejsce do ładowania takich pojazdów. We współczesnych budynkach biurowych istotne są także ułatwienia dla rowerzystów. W obiekcie przy ul. Christo Botewa 14 do ich dyspozycji przeznaczony jest specjalny parking z dostępem do pryszniców.

 

Okolica, w której znajduje się obiekt CHB14 to miejsce atrakcyjne pod kątem spędzania wolnego czasu. W niewielkiej odległości od biurowca znajduje się m.in. GO Karting Center. Ciągle powiększa się także oferta usługowa i restauracyjna w najbliższej okolicy obiektu. 

 

Do atutów budynku biurowego CHB14 należy jego lokalizacja. Położenie obiektu umożliwia sprawny dojazd z różnych części Krakowa, zarówno własnymi środkami transportu, jak i komunikacją miejską. Co więcej, biurowiec znajduje się blisko węzła Bieżanów na autostradzie A4. Lokalizacja ta zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową. Po ukończeniu wschodniej obwodnicy Krakowa zostanie ułatwione również połączenie z Polską północno-wschodnią.

 


2.0
Tagi: CHB14
Napisz pierwszy komentarz