Przedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTorus logoINTERBIURO logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Mocny debiutant

Echo Investment i Echo Polska Properties (EPP) zawarły ostateczne umowy dotyczące wspólnego zakupu i budowy wielofunkcyjnego projektu przy ul. Towarowej 22 w Warszawie.
Echo Investment i Echo Polska Properties (EPP) zawarły ostateczne umowy dotyczące wspólnego zakupu i budowy wielofunkcyjnego projektu przy ul. Towarowej 22 w Warszawie.
Spółka Echo Polska Properties powstała w połowie 2016 r., ale zaznaczyła już mocno swoją obecność na polskim rynku nieruchomości biurowych i handlowych.

Od czerwca 2016 r. Spółka Echo Polska Properties kupiła 10 centrów handlowych, 10 biurowców w kilkunastu miastach Polski, 6,5 hektarową działkę budowlaną w centrum Warszawy oraz odnotowała udane wejście na dwie giełdy – w Luksemburgu i Johannesburgu z portfelem aktywów wycenianym na 1,5 miliarda euro.

 

Możemy śmiało powiedzieć, że wejście EPP na polski rynek nieruchomości oraz na zagraniczne giełdy było ogromnym sukcesem. Ponadto udało nam się zatrudnić najbardziej doświadczony na tym rynku zespół menadżerów obejmujący blisko 100 osób, których celem jest uczynienie z EPP krajowego championa. Niewiele jest spółek, które dokonały aż tyle w tak krótkim czasie – powiedział Hadley Dean, prezes EPP.


Spółka EPP została utworzona na mocy umowy zawartej przez południowoafrykański fundusz Redefine Properties i Echo Investment, jako pierwsza w Polsce spółka inwestycyjna o formule REIT skoncentrowana na nieruchomościach w Polsce.

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra