Tork

Szwajcarzy wybrali Astris

Biurowiec Astris w Krakowie - wizualizacja
Biurowiec Astris w Krakowie - wizualizacja
Grupa ubezpieczeniowa Zurich Insurance Company podpisała umowę najmu na ok. 1000 mkw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu Astris. Wynajmującego reprezentowała firma Cushman & Wakefield, a najemcę firma Jones Lang LaSalle.

Około stu pracowników firmy Zurich Insurance Company wprowadzi się do biurowca Astris już w II kw. br. Kraków to idealna lokalizacja dla takiej firmy jak Zurich Insurance ze względu na doskonale rozwinięty rynek usług wspólnych oraz obecność wielu utalentowanych pracowników ze znajomością języków obcych, mających doświadczenie w pracy w organizacjach o zasięgu międzynarodowym. Nowy oddział grupy Zurich rozpocznie działalność w budynku ASTRIS, nowoczesnym biurowcu klasy A powstającym w Krakowie. Obiekt znajduje się w jednym z biznesowych centrów miasta, co jest dogodne zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Dodatkowo oferuje liczne udogodnienia, jak np. zielony taras na dachu budynku jako miejsce relaksu – mówi Julie Archambault z Cushman & Wakefield odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

 

Zurich Insurance Group (Zurich) to wiodąca wielosegmentowa firma ubezpieczeniowa, która działa w ponad 170 krajach. Zatrudnia ona ponad 55 tys. pracowników. Klientami Zurich Insurance Group są osoby fizyczne, a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym międzynarodowe korporacje. Firma powstała w 1872 r. w Zurychu, gdzie znajduje się jej główna siedziba.

 

Biurowiec Astris powstaje przy Rondzie Polsad w Krakowie. Obiekt dostarczy niemal 13 000 mkw. powierzchni biurowej. Biurowiec Astris będzie składał się z dziewięciu kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest w kwietniu 2017 r. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma doradcza Cushman & Wakefield. Generalnym wykonawcą biurowca Astris jest firma budowlana RE-BAU, a za projekt architektoniczny odpowiadają: Tomasz Zawisza i Marek Trela. 

 


0.0
Tagi: Astris
Napisz pierwszy komentarz