HAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Szwajcarzy wybrali Astris

Biurowiec Astris w Krakowie - wizualizacja
Biurowiec Astris w Krakowie - wizualizacja
Grupa ubezpieczeniowa Zurich Insurance Company podpisała umowę najmu na ok. 1000 mkw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu Astris. Wynajmującego reprezentowała firma Cushman & Wakefield, a najemcę firma Jones Lang LaSalle.

Około stu pracowników firmy Zurich Insurance Company wprowadzi się do biurowca Astris już w II kw. br. Kraków to idealna lokalizacja dla takiej firmy jak Zurich Insurance ze względu na doskonale rozwinięty rynek usług wspólnych oraz obecność wielu utalentowanych pracowników ze znajomością języków obcych, mających doświadczenie w pracy w organizacjach o zasięgu międzynarodowym. Nowy oddział grupy Zurich rozpocznie działalność w budynku ASTRIS, nowoczesnym biurowcu klasy A powstającym w Krakowie. Obiekt znajduje się w jednym z biznesowych centrów miasta, co jest dogodne zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Dodatkowo oferuje liczne udogodnienia, jak np. zielony taras na dachu budynku jako miejsce relaksu – mówi Julie Archambault z Cushman & Wakefield odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

 

Zurich Insurance Group (Zurich) to wiodąca wielosegmentowa firma ubezpieczeniowa, która działa w ponad 170 krajach. Zatrudnia ona ponad 55 tys. pracowników. Klientami Zurich Insurance Group są osoby fizyczne, a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym międzynarodowe korporacje. Firma powstała w 1872 r. w Zurychu, gdzie znajduje się jej główna siedziba.

 

Biurowiec Astris powstaje przy Rondzie Polsad w Krakowie. Obiekt dostarczy niemal 13 000 mkw. powierzchni biurowej. Biurowiec Astris będzie składał się z dziewięciu kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest w kwietniu 2017 r. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma doradcza Cushman & Wakefield. Generalnym wykonawcą biurowca Astris jest firma budowlana RE-BAU, a za projekt architektoniczny odpowiadają: Tomasz Zawisza i Marek Trela. 

 


0.0
Tagi: Astris
Napisz pierwszy komentarz
mantra