Tork

Już wkrótce najemcy wprowadzą się do biurowca Astris

Biurowiec Astris
Biurowiec Astris
Biurowiec Astris, znajdujący się przy rondzie Polsadu w Krakowie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Inwestorem budynku jest spółka Astris, a komercjalizację obiektu prowadzi Cushman & Wakefield.

Zakończyliśmy trwającą prawie 1,5 roku, budowę 9-kondygnacyjnego biurowca Astris w Krakowie. Budynek przeszedł wszystkie odbiory techniczne pozytywnie i 9 maja 2017 roku uzyskaliśmy ostateczne pozwolenie na użytkowanie biurowca. W najbliższych dniach przekażemy biura naszemu najemcy – oddziałowi szwajcarskiej grupy ubezpieczeniowej Zurich Insurance Company, a jej pracownicy już niebawem wprowadzą się do budynku – powiedział Jarosław Betka, Astris.


Astris to biurowiec klasy A, który na krakowski rynek dostarczył niemal 13 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także parking dla ok. 160 samochodów i ponad 70 miejsc postojowych dla rowerów. Biurowiec Astris składa się z dziewięciu kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych. Inwestycja jest zaprojektowana z uwzględnieniem wymogów zrównoważonego budownictwa, a obiekt podlega ocenie według standardu LEED (zakładany poziom certyfikacji: Gold). 


Generalnym wykonawcą biurowca Astris jest firma budowlana RE-BAU. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiadają Tomasz Zawisza i Marek Trela. Realizację budowy kontrolowała firma konsultingowo-projektowa TEBODIN POLAND z grupy BILFINGER. Wszystkie aspekty komercyjne i budowlane projektu Astris są koordynowane w imieniu inwestora przez Jarosława Betkę.

 


2.0
Tagi: Astris
Napisz pierwszy komentarz