Tork

Popracują w ASTRISIE

Biurowiec ASTRIS
Biurowiec ASTRIS
Grupa Pracuj będzie pracować w krakowskim biurowcu ASTRIS. Do nowego biura wprowadzi się ona pod koniec br.

Do grona najemców biurowca ASTRIS dołączyła Grupa Pracuj. Nowy najemca wprowadzi się na początku grudnia br. i zajmie ponad 500 mkw. powierzchni. Grupa Pracuj jest właścicielem portali Pracuj.pl, Rabota.ua, platformy emplo oraz systemu eRecruiter. Spółka dostarcza także rozwiązania usprawniające procesy rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się firm technologicznych wspierających działania w obszarach HR i komunikacji w Europie Środkowej.

Doskonała lokalizacja gwarantująca dogodny dojazd, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne – to główne powody, dla których zdecydowaliśmy się na usytuowanie naszego krakowskiego oddziału w biurowcu ASTRIS – mówi Agnieszka Kozioł, Starszy Specjalista ds. Zakupów i Administracji Grupy Pracuj. - Nie bez znaczenia jest także fakt, że ASTRIS to biurowiec klasy A ze wszystkimi atutami tego rodzaju powierzchni. Co więcej budynek podlega ocenie według standardu LEED, a sama przestrzeń jest jasna i umożliwia elastyczną aranżację przestrzeni oraz wygodne użytkowanie biura – dodaje Agnieszka Kozioł.

Biurowiec ASTRIS na krakowski rynek dostarcza niemal 13 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest parking dla ok. 170 samochodów oraz 80 miejsc postojowych dla rowerów. Inwestycja jest zaprojektowana z uwzględnieniem wymogów zrównoważonego budownictwa. Obiekt podlega ocenie według standardu LEED, a zakładany poziom certyfikacji to Gold. Inwestorem nowo powstałego biurowca jest spółka ASTRIS, a komercjalizację obiektu prowadzi Cushman & Wakefield. Generalnym wykonawcą budynku była firma budowlana RE-BAU. Projekt architektoniczny obiektu powstał w pracowni Tomasza Zawiszy i Marka Treli. Realizację budowy kontrolowała międzynarodowa firma konsultingowo-projektowa TEBODIN POLAND z grupy BILFINGER. Wszystkie aspekty komercyjne i budowlane projektu ASTRIS koordynował w imieniu inwestora Jarosław Betka.

 


0.0
Tagi: Astris
Napisz pierwszy komentarz