Kinnarps nowy

Życie poza biurem. Knight Frank odkrywa Służewiec

Choć Służewiec kojarzony jest z biznesem i biurowcami to przecież dzielnica ta żyje również po 17.00. Tę część Warszawy można odkryć na nowo z przygotowanym przez Knight Frank przewodnikiem.

Służewiec wielu z nas kojarzy się jako monodzielnica biurowa, która pustoszeje po godzinie 17.00 w tygodniu i w weekendy. Tymczasem oblicze Służewca zmienia się dzięki wielu inicjatywom i nowym inwestycjom podejmowanym w tym rejonie. Naszą publikacją chcemy pokazać ludzką twarz tej lokalizacji i zwrócić uwagę na zmiany, które korzystnie wpływają na wizerunek tej części Warszawy – mówi Elżbieta Czerpak, Dyrektor Działu Badań Rynku w Knight Frank.


„Służewiec. Życie nie ogranicza się do biura” to publikacja firmy Knight Frank. Przewodnik jest dostępny w formie animowanej prezentacji oraz klasycznej papierowej mapy. Mapa odkrywa prawdziwe oblicze tej części Mokotowa. Okazuje się, że dzielnica ma bogatą ofertę usługową, gastronomiczną i rozrywkową, skierowaną zarówno do mieszkańców, jak i pracowników biurowych. Można tam smacznie zjeść, zadbać o formę, odetchnąć po pracy, a także zamieszkać w jednym z nowych obiektów mieszkaniowych. 

 

Poprzez mapę pragniemy zachęcić pracowników w zarządzanych przez nas budynkach do wyjścia poza cztery ściany biura i poznanie najbliższej okolicy. Na Służewcu prowadzonych jest wiele wartościowych inicjatyw. Nowe smaki można odkryć nierzadko tuż za rogiem – dodaje Magdalena Oksańska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

 

Publikacja została przygotowana w formacie klasycznej turystycznej mapy, która bez problemu zmieści się w kieszeni. Mapa w formie papierowej będzie dostępna m.in. w budynkach na Służewcu zarządzanych przez Knight Frank oraz na stronie internetowej firmy.

 

Pobierz mapę

 

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz