Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoSpectra Development logoCity Space logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kto wynajmuje biura w OVO Wrocław?

Wielofunkcyjny obiekt OVO Wrocław
Do OVO Wrocław wprowadzą się nowi najemcy. Oferta obiektu przyciągnęła japońską korporację, dom maklerski, a także centrum medyczne wyspecjalizowane w badaniach prenatalnych.

W ofercie wielofunkcyjnego obiektu OVO zostało już tylko niecałe 20 proc. powierzchni. W kompleksie znajduje się niemal 4000 mkw. powierzchni biurowej klasy A+, z czego najemcę znalazło już 3100 mkw. Istotne znaczenie ma fakt, że nowoczesna przestrzeń w doskonałej lokalizacji, to na rynku rzadkość. Po drugie, prestiżowi najemcy działający już w naszym kompleksie, jak hotel sieci DoubleTree by Hilton czy Holmes Place, przyciągają kolejnych – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

 

W kompleksie OVO Wrocław swoje biuro otworzy japońska korporacja Kajima, która zajmie 200 mkw. powierzchni. Nowym najemcą został również ekskluzywny dom maklerski Michael/Ström z biurem na 153 mkw. powierzchni. Obecnie intensywnie rozwijamy naszą działalność w Polsce. Otwieramy biura w największych polskich metropoliach, a prestiżowy adres to jeden z elementów naszej strategii – mówi Piotr Bawolski z domu maklerskiego Michael/Ström, dyrektor oddziału wrocławskiego i sprzedaży na region Dolny Śląsk. 

 

W OVO Wrocław będzie działać także Centrum Medyczne Ginemedica, specjalizujące się w badaniach prenatalnych. Cztery gabinety lekarskie powstaną na 140 mkw. kompleksu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem USG i kadrą wysokiej klasy specjalistów. Zależało nam na tym, by z jakością naszych usług korespondowała wyjątkowa lokalizacja, w komfortowym obiekcie w centrum miasta, z eleganckim, oryginalnym designem – podkreśla dr Mateusz Tylko z Centrum Medycznego Ginemedica.
Nowymi najemcami są też Kancelaria Inlegis oraz Futuro Finance.

 

W ofercie kompleksu OVO Wrocław znajdują się również biura na sprzedaż. Większość kupujących stanowią inwestorzy, którzy nabywają biura pod wynajem. Przekonują ich dobrze skomunikowana lokalizacja, możliwości elastycznej i komfortowej aranżacji biur, wysoka jakość usług dostępnych w naszym wielofunkcyjnym obiekcie. Wszystko to powoduje, że dla inwestorów posiadających środki to długofalowa i opłacalna inwestycja. Interesują się zwłaszcza ofertą powierzchni już skomercjalizowanych i z gwarantowaną stopą zwrotu, angażując się przy tym do minimum w obsługę inwestycji. Teraz jest ostatnia szansa, żeby kupić biuro w naszym kompleksie – dodaje Ewa Omasta, menadżer ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra