Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Pół budynku dla Philipsa

Symetris Business Park
Symetris Business Park
Philips Polska wprowadzi się do biurowca Symetris Business Park II w Łodzi. Firma zajmie 4000 mkw., czyli połowę budynku.

Philips Polska do nowej siedziby w biurowcu Symetris Business Park II w Łodzi wprowadzi się w IV kw. br. Firma ma również zagwarantowaną możliwość ekspansji w tym samym budynku. W procesie wyboru lokalizacji i negocjacjach umowy najmu Philips Polska reprezentowany był przez Zespół Reprezentacji Najemcy Knight Frank.

 

Obecność Philips Polska w Symetris Business Park II to dla nas dowód na najwyższą jakość powierzchni oferowanej w naszej inwestycji. To również potwierdzenie dynamiki rozwoju łódzkiego rynku biurowego, który mamy okazję współtworzyć – powiedział Paweł Milcarz, Senior Leasing Manager w Dziale Biur Echo Investment. 

 

Na polskim rynku  Philips obecny jest od blisko 90 lat. Firma należy do liderów w dziedzinie technologii i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów sprzętu AGD i RTV.

 

Symetris Business Park to kompleks biurowy składający się z dwóch budynków. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 19 000 mkw. Kompleks zlokalizowanym przy al. Piłsudskiego. Budynek posiada zielony certyfikat BREEAM

 

Symetris Business Park, realizowany przez Echo Investment, znajduje się obecnie w portfelu Echo Polska Properties - holenderskiej spółki działającej według formuły REIT i inwestującej w sektorze nieruchomości, zwłaszcza nieruchomości handlowych, biurowych i magazynowych na terenie całej Polski. 

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra