Kontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoTétris Poland logoCity Space logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemcą fitness na parterze Retro Office House

Retro Office House - wizualizacja
Retro Office House - wizualizacja
Biurowiec Retro Office House wzbogacił swoją ofertę usługową. Do grona najemców dołączy Fitness Academy.

Nowy najemca swój klub otworzy w II kw. 2018 r., czyli w planowanym terminie oddania budynku do użytkowania. Obecnie przygotowuje on plany aranżacyjne wnętrza. Umowa została podpisana z końcem ubiegłego roku. We wrocławskiej inwestycji LC Corp SA Fitness Academy łącznie wynajmie ok. 1200 mkw. powierzchni na parterze obiektu Retro Office House. 

 

Oferta Fitness Academy będzie stanowić udogodnienie dla przyszłych pracowników biur. Nowa propozycja klubu fitness, z bogato wyposażoną siłownią, sauną, szeroką gamą urządzeń cardio oraz zajęć tanecznych czy prozdrowotnych – takich jak joga, czy pilates, powiększa potencjał konkurencyjny naszego biurowca, zlokalizowanego w samym centrum Wrocławia. Staramy się tworzyć komplementarną ofertę, która zaspokoi potrzeby osób pracujących w naszym biurowcu, które na przykład po pracy chcą zadbać o siebie i nie tracić czasu na dojazdy do innego centrum fitness – mówi Krzysztof Szargawiński, Dyrektor Zarządzający, LC Corp SA.

 

Biurowiec Retro Office House powstaje w centrum miasta przy u zbiegu ulic Piłsudskiego i Komandorskiej, czyli w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Wrocławia. Jest to budynek o charakterze biurowo-usługowym, który składa się z 6 kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Na parterze znajduje się część handlowo-usługowa. Obiekt dysponuje 155 miejscami parkingowymi. Powierzchnia najmu budynku wynosi 20 700 mkw. W obiekcie znajduje się wewnętrzne patio. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates (więcej o projekcie: Biurowiec w stylu retro)

 


0.0
Tagi: LC Corp RETRO
Napisz pierwszy komentarz
mantra