Aluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kinnarps z prestiżową nagrodą wzorniczą

Seria Fields
Nowe linie produktów Kinnarps, czyli serie Fields oraz Space zdobyły nagrody iF Product Design Award 2017.

Oczywiście to wielka przyjemność i zaszczyt, że nasze produkty otrzymały taką nagrodę. Nagroda iF Product Design Award to niezwykle prestiżowe wyróżnienie oraz dowód na to, że Kinnarps tworzy meble światowej klasy. Serie Space i Fields opracowano z myślą o nowoczesnych przestrzeniach pracy. Zapewniają dużą elastyczność i odpowiadają na indywidualne potrzeby oraz wymagania współczesnego środowiska biurowego – mówi Elisabeth Slunge, dyrektor ds. oferty globalnej i komunikacji.

 

Space to seria zaprojektowana przez Stefana Brodbecka (Brodbeck Design). Powstała z myślą o metodach pracy, spotkaniach oraz miejscach do przechowywania. Wg autora ma ona odpowiadać zarówno obecnym, jak i przyszłym potrzebom. W skład serii wchodzą liczne moduły, które można łączyć i zestawiać zależnie od pożądanej funkcji. Taka łatwość dostosowywania linii pozwala wydzielić zarówno miejsca sprzyjające koncentracji oraz rozmowie, jak też obszary do pracy zespołowej czy przestrzenie bardziej prywatne.

 

Z kolei seria Fields to linia łącząca tradycyjną przestrzeń do pracy biurowej z salą spotkań. Dzięki niej można stworzyć przestrzeń wspólną, miejsc spotkań i zadań kreatywnych czy obszary do pracy indywidualnej wymagającej koncentracji. Również ta seria proponuje wiele modułów, które można zestawiać i łączyć na różne sposobów. Linia ta została zaprojektowana przez Ollego Gyllanga z firmy Propeller Design AB. Obejmuje ona sofy, wygodne fotele, stoły, ścianki oraz dodatki.


Nagroda iF Design Award to przyznawana od sześćdziesięciu lat nagroda za wybitne wzornictwo w następujących kategoriach: produkt, opakowania, komunikacja, usługi, architektura, architektura wnętrz i koncepcje produktu. Nagrodzone produkty prezentowane są w przewodniku iF design GUIDE, aplikacji iF DESIGN, a także podczas wystawy iF Design Exhibition w Hamburgu.

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra