Aluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

HB Reavis w trosce o zdrowe środowisko pracy

Twin City Tower - taras
Twin City Tower - taras
Firma deweloperska HB Reavis ubiega się o certyfikat WELL Building Standard™ dla trzech budynków biurowych na Słowacji i w Czechach. To pierwszy system certyfikacji całkowicie skupiony na człowieku.

Certyfikat stanowi sposób oceny wpływu budynków na samopoczucie i zdrowie ludzi. Został on opracowany przez WELL Building Institute™ i zainaugurowany w 2014 r. System certyfikacji wykorzystuje wiedzę płynącą z zaawansowanych badań medycznych. Dzięki niemu można dowiedzieć się jak na zdrowie i samopoczucie ludzi wpływają budynki. Certyfikacja uwzględnia ok. stu czynników, w tym także takie elementy jak poziom kondycji fizycznej i umysłowej czy sposób odżywiania się. 

Zdrowe środowisko pracy to dzisiaj ważna karta przetargowa dla wielu firm działających na konkurencyjnym rynku pracy. Jakość ich biur wyraża się m.in. w wysokiej formie fizycznej i psychicznej oraz dobrym samopoczuciu ich pracowników. Jesteśmy przekonani, że tworząc budynki, które to gwarantują, pomagamy naszym klientom osiągać sukces. Dlatego z dumą uczestniczymy w innowacyjnym programie WELL Building Standard – mówi Peter Ceresnik, dyrektor ds. wynajmu w HB Reavis.

Na początek HB Reavis zgłosiło do certyfikacji: biurowiec Twin City Tower w Bratysławie oraz biurowiec przy ulicy Vinohradskiej w Pradze (oba w kategorii Core & Shell), a także swoje bratysławskie biuro w budynku Twin City C (w kategorii New and Existing Interiors). Miejsca te zostaną w kolejnych miesiącach poddane ocenie ekspertów z WELL Building Institute oraz niezależnej organizacji Green Business Certification Inc. 

Zgodnie z wymogami certyfikacji WELL powstaną również przyszłe inwestycje HB Reavis, w tym nowe budynki biurowe w Warszawie i Budapeszcie.

 


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
mantra